• Новак
Детелина Денот На Свети Патрик Зелен Еднократно Ладен Кафе Ракав Со Рачка Неопренови Чаша Ракав За Сода, Млеко, Чај, Пијалоци, Пиво

Детелина Денот На Свети Патрик Зелен Еднократно Ладен Кафе Ракав Со Рачка Неопренови Чаша Ракав За Сода, Млеко, Чај, Пијалоци, Пиво

Вреднување на стоката:
DEN 633.60

Пристапност
Во достапна форма

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со флексибилни шевови што можат да издржат истегнување и може да се преклопат Дизајнот на рачката го олеснува држењето на чашата, лесно се чисти и брзо се суши и помага да се одржат ладните пијалоци поладни подолго време. ①Спречете Истурање, Кондензација И Неред. Овие ракави За кафе ги одржуваат рацете топли и суви, чашата изолациски ракав ве спречува да се навлажните со капки вода откако ќе се кондензира пијалокот, избегнувајте капе на облека, автомобили, мебел итн. Уживајте во вашиот пијалок слободно без да се грижите колку брзо ќе се стопи. ●Добро Истегнување●нашите ракави за пијалоци се протегаат за да одговараат на различни пијалоци од ладно кафе, други популарни брендови шишиња со вода и тамблери. ●Еднократно употребливо ● Кажете збогум на потрошените ракави за чаши за еднократна употреба со нашите стилски и еднократно ракави за кафе. Лесно е да се исчисти со едноставно фрлање во машината за перење или плакнење во мијалникот. Можете да ги чувате за себе или да ги споделите со пријателите, семејството или колегите! Тоа е идеален подарок за родендени, Божиќ, Денот На Мајката, Денот на Вљубените итн. ●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со флексибилни шевови што можат да издржат истегнување и може да се преклопат. Дизајнот на рачката го олеснува држењето на чашата, лесно се чисти и брзо се суши и помага да се одржат ладните пијалоци поладни подолго време. ①Спречете Истурање, Кондензација И Неред. Овие ракави За кафе ги одржуваат рацете топли и суви, чашата изолациски ракав ве спречува да се навлажните со капки вода откако ќе се кондензира пијалокот, избегнувајте капе на облека, автомобили, мебел итн. Уживајте во вашиот пијалок слободно без да се грижите колку брзо ќе се стопи. ●Добро Истегнување●нашите ракави за пијалоци се протегаат за да одговараат на различни пијалоци од ладно кафе, други популарни брендови шишиња со вода и тамблери.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Sotiff 84 Парчиња Геј Гордост Нараквица Рефус Виножито Гордост Нараквици Лгбт Љубов Геј Нараквици Спортски Силиконски Нараквици Лезбејски

DEN 3.33

Богата Со Количина : ќе добиете 84 парчиња гордост на виножитото силиконски нараквици во 2 стилови, 42 парч

Хемотон Дедо Мраз Торба За Подароци 25 парчиња Божиќни Торби Со Врвки За Божиќни Бонбони Торбички Божиќни Бурлапи Торба За Подароци

DEN 207.36

Овие кеси се направени од памук , толку лесно да се изгубат теми, а внатре има некои мачни теми, ве молиме

Хнкдд Шок Апсорпција Десктоп Звучник Штанд Студио Звучник Надворешен Столб Монитор Ц-Облик Решетката За Компјутерски Звучници

DEN 4784.00

Карактеристики : дизајн Во Форма На Ц, ви овозможува да поставите предмети како засилувач под звучницит�

Биутевал 3 Парче Медицински Платно Ѕид Уметност Црна Бела Стоматолошка Опрема Слика Стоматолог Подарок Стоматолошки Третман Заби Медицинска

DEN 479.84

Големина : 12"x16" x3pcs(30x40cmx3panels)Прилагодената големина и дизајн се добредојдени Лесно За Закачување : Црна к�

Макарт 4 Бои Поли Ноктите Гел Комплет Гел Продолжување Ноктите Комплет Пакет Блеска Ноктите Кристали 3Д Пеперутка Сушени Цвеќиња

DEN 820.48

ГРАБНЕТЕ ЈА СЕЗОНАТА НА ПРАЗНИЦИ СЕВОЕДНО КОМПЛЕТ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ГЕЛ ЗА НОКТИ оваа божиќна и празн�

Тропска цветна џунгла остава куки за лепило за птици сет од 10 тркалезни пластични куки без куки за wallидови за нокти за кујнска бања

DEN 3.33

Материјалот на оваа тркалезна леплива кука е пластичен Овој сет на wallидни куки вклучува 10 кружни куки и

најфина Висечка Корпа За Отпадоци, Кујнска Корпа За Отпадоци Со Капак, Корпа За Компост, Корпа За Отпадоци за Бања Со Кутија За Ткиво, Детски

DEN 364.80

?? ИЗВЕСТУВАЊЕ?? : Кантата за ѓубре За компост Монтирана на ѕид е лесна за инсталирање, вклучен додаток за

Овлажнител за ладна Магла Со Ноќно Светло Иглу, Преносна Работна Површина За Овлажнител од 315 мл За Домашна Спална Соба Мала Соба Канцеларија

DEN 948.80

●ПРЕНОСЛИВ МИНИ ОВЛАЖНИТЕЛ●овлажнителот со големина на дланка 315 мл е погоден за мал простор како спал

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.