• Новак
Тинејџерски мутант нинџа желки

Тинејџерски мутант нинџа желки

Вреднување на стоката:
DEN 832.00

Пристапност
Во достапна форма

Играјте како омилена желка во секое време! Booyakasha! Импресивен, шоу-комбо систем и борбени секвенци. Придружете се на моќта на желката со 4-играчи ко-оп-мултиплеер!. Битка преку 15 нивоа спакувани со акција врз основа на универзумот TMNT. Соберете и јадете пица за да го зголемите здравјето на вашата желка!. Отидете низ повеќе од десетина околини, вклучувајќи канализации, пристаништа, градски улици и метрони. Шредер и Краанг имаат намера да ослободат уништувачка мутагенска бомба што ќе ги претвори граѓаните на Newујорк во безумни мутанти! Придружи се на Леонардо, Рафаел, Донатело и Микеланџело во борбата за Cујорк во видео играта Teenage Mutant Ninja Turtles, базирана на хит анимираната ТВ серија на Никелодеон! Играјте како омилена желка во секое време! Бујакаша! Импресивен, шоу-комбо систем и борбени секвенци. Придружете се на моќта на желката со 4-играчи ко-оп-мултиплеер! Битка преку 15 нивоа спакувани со акција врз основа на универзумот TMNT. Соберете и јадете пица за да го зголемите здравјето на желката! Отидете низ повеќе од десетина околини, вклучувајќи канализации, пристаништа, градски улици и метрони.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Налепница за прекинувач за печатење на животински леопард убава образец целосна заштита на кожата за прекинувач за Nintendo за прекинувач

DEN 2.33

Оваа налепница е изработена од ПВЦ самолепливо, без преостаната лепак, без воздушни меури во воздушниот

Симпатични налепници за декорации на лама алпака ја покриваат кожата целосна обвивка за налепници на лични плочи компатибилни со

DEN 0.33

ПВЦ налепница за лепило Налепница со двојна рачка + налепница за налепница за поддршка на рачката + нале�

Extremerate Midnight Blue замена Комплетно поставување копчиња TouchPad Декоративна трим обвивка компатибилна со PS5 контролер BDM-010 BDM-020-контролорот

DEN 559.84

Компатибилност : Копчињата за куќи за куќи за куќи за замена се специјално дизајнирани за контролорот PS5

PKUOUFG Сини цртани крилја на ПЦ -глувчето подлога против раб за гејминг гејминг со високи перформанси на глувчето оптимизирано за сензори за

DEN 2.00

? 【Големина на експанзија】 : Подлогата на глувчето е приближно (393x19,7 инчи) (1000x500x3mm) преголема, која е мно�

Заштитно покритие за заштитни случаи на Nintendos, златни прекинувачи Конзола за игри со игра против низа анти-штрајкуваат компјутерски

DEN 1481.60

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд компјутер случај дава целосна заштита за главната конз

Зачуден дизајн на еднорог кожата за контролор на Nintendo Switch контролер кожа виолетова аниме каваи, налепница компатибилен за Pro контролер

DEN 208.00

Лесна примена Премиум 3М винил Нинтендо прекинувач на кожата ќе се држи до вашиот уред само откако ќе на

Заштита на заштитните куќи за Nintendos, прекинувачи за рак на дојка, конзола за игри со игра со анти-гребење со анти-гребење со пет парчиња

DEN 812.80

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд компјутер случај дава целосна заштита за главната конз

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.