• Новак
Самрад 16bit игри Кралот на Драгонс САД верзија

Самрад 16bit игри Кралот на Драгонс САД верзија

Вреднување на стоката:
DEN 1353.60

Пристапност
Во достапна форма

Кралот на змејови 16bit, верзија на САД. Овој кертриџ има функција за зачувување на чипови и не треба дополнителна батерија со енергија за одржување на рекордот на вашата игра. Тоа значи дека немате потреба да се грижите за губење на рекордот на вашата игра повеќе кога батеријата нема електрична енергија, затоа што ние го правиме кертриџот и заштедуваме рекорд без батерија, така што може да го задржи вашиот зачуван рекорд засекогаш. Кралот на змејови. 16bit, верзија на САД. Овој кертриџ има функција за зачувување на чипови и не треба дополнителна батерија со енергија за одржување на рекордот на вашата игра. Тоа значи дека немате потреба да се грижите за губење на рекордот на вашата игра повеќе кога батеријата нема електрична енергија, затоа што ние го правиме кертриџот и заштедуваме рекорд без батерија, така што може да го задржи вашиот зачуван рекорд засекогаш. Кралот на Драгонс 16bit, Верзија на САД Оваа кертриџ има функција за зачувување на чипови и не треба дополнителна батерија со енергија за одржување на рекордот на вашата игра, тоа значи дека нема потреба од губење на рекордот на играта повеќе кога батеријата нема електрична енергија , Затоа што ние го правиме кертриџот и заштедуваме рекорд без батерија, така што може да го задржи вашиот зачуван рекорд засекогаш сив кертриџ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Случај за Nintendo Switch, Американско гранџ знаме пет-парчиња Поставете заштитни додатоци за конзола за игри на куќишта за прекинувач за прекинувач

DEN 1561.60

Целосно заштитно : Заштитете го вашиот прекинувач од случајни водопади или капки и анти гребење Погоден

Tagвездена торба за воена starвезди, прекинувач за префрлување на патни часови за конзола за прекинувачи и додатоци, обвивки за заштитни

DEN 2.00

Опис на материјалот : Најлон + EVA + Velvetsize : 10,2 x 4,5 x 2 инчи (26 x 11,5 x 5,2 см) Перформанси на производот : Овој конзо

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.