• Новак
Jiaufmi 1100pcs стоматолошки избира пластична чепкалка за заби орална хигиена 2 пат интердентална четка за четка

Jiaufmi 1100pcs стоматолошки избира пластична чепкалка за заби орална хигиена 2 пат интердентална четка за четка

Вреднување на стоката:
DEN 223.84

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : оценка на храна стр Висококвалитетна двонасочна пластика. Големина : околу 6,5 см. Отстранете ја плакетата каде вашата четка не може да ја достигне. Може да се користи како интердентална четка или чепкалка за заби. Пакетот вклучува : 1 кутија чепкалки за заби (околу 1100 парчиња). Карактеристики : висококвалитетна двонасочна пластика Отстранете ја плакетата каде вашата четка не може да достигне. Може да се користи како интердентална четка или чепкалка за заби. Материјал : ГРАДЕЕ НА ХРАНА ПП Големина : Околу 6,5 см Боја : Белиот пакет вклучува : 1 кутија за заби (околу 1100 парчиња).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Виолетова паста за заби за белење на забите, корекција на бојата за заби за заби за чистење на забите, корекција на бојата, интензивно

DEN 143.84

Paster Паста за заби од виолетова коректор】 Purple Correbor Paster за заби ја користи технологијата за корекција на �

5000 компјутери Ортодонтски еластични гумени ленти Мали гумени ленти со грбни плетенки за коса Поправете јаз на забите, бесплатен еластичен

DEN 1.33

Intended use is orthodontics, braces, tooth gap, and rubber bands can be used for hair braids, pony tails, top knots, horse braids, horse manes, horse tails, model airplanes, doll hair, fish

Професионална 3Д Р-20 заби за белење на сенка за заби Водич за заби 20 бои Излез за белење на заби со графикони со огледало на алуминиум

DEN 143.84

Преносен и лесен за чување За споредување на нијансите на забите пред и по белење Големите, ласерски вре

Scraper на јазик, бел влакнест комплет за отстранување на јазикот, гел за чистење на дамки со јазици со чиста четка, комплет за алатки

DEN 0.67

【Свеж здив】 Белиот комплет за отстранување на влакнести јазик е задолжителна уста што треба веднаш шт�

Не ме терај да го користам мојот глас на орален хирург. Свеќа за орален хирург, инспирирајте подароци за орален хирург, за соработници,

DEN 3.33

Орални хирурзи мириси соја восочна свеќа релаксирачко искуство со ароматерапија од почеток до крај На�

Забави за заби за заби за заби за заби за еднократна употреба, марамки меки газа за новороденче чиста орална четка за заби, белење

DEN 1.00

Ефективно белење на забите, ја отстранува мукозата на забите емајл и очигледни остатоци , Избришете неж�

Електрична четка за заби на Goobix за возрасни со 4 глави на четки за полнење паметен тајмер со 5 брзини IPX7 водоотпорна електрична четка за

DEN 1316.80

❤ 【Моќно и нежно чистење】 Со 37200 удари во минута, оваа електрична четка за заби обезбедува длабоко и еф�

Вода чаша во вода за патување во Leewong, преносна мултифункционална чаша за четкање на заби, чаша за миење на устата на домаќинството

DEN 3.00

Мазна уста, погодна за вода за пиење, пијалоци и сок Големина : Чаша за четки за заби 6*19,5 см Getе добиете дв�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.