• Новак
1-Банда Нерѓосувачки Челик Ѕид Плоча со 1 Canare BCJ-JRU BNC Храна-Преку-по-TecNec

1-Банда Нерѓосувачки Челик Ѕид Плоча со 1 Canare BCJ-JRU BNC Храна-Преку-по-TecNec

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Димензиите ќе бидат 4 Се испорачуваат завртки за монтирање. Дупките за монтирање треба да бидат потопени и распоредени за да ја центрираат плочата на стандардните банди електрични ѕидни кутии. Финишот ќе се четка. Супер Висок Квалитет. Димензиите ќе бидат 4. Се испорачуваат завртки за монтирање. Дупките за монтирање треба да бидат потопени и распоредени за да ја центрираат плочата на стандардните банди електрични ѕидни кутии. Финишот ќе се четка. Супер Висок Квалитет. Супер Висококвалитетна Конзистентна Брза Испорака Удрен Со Тупаници Конекторизиран Професионалец.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Бозе Продолжен Кабел За Слушалки, 3,5 мм Машки До Женски Стерео Аудио Кабел Без Загуба Аудио Звук Премиум Аудио Кабел Продолжен Кабел

DEN 127.68

Кабел за Продолжување на слушалки, совршена замена За Слушалки За Поништување На Бозе 700 ТИВКА Удобност

Еверест Медиуми Решенија 90° Агол CAT6/5e Клучен Приклучок Во Црно-Тенок Профил RJ45 Етернет Конектор-Компатибилен Со 90° Алатка За Прекинување

DEN 271.20

Дизајн на тенок Профил може да се користи со панел за лепенка, ѕидна плоча или кутија за монтирање на по�

20 Пара/ 40 Парчиња Приклучоци За Банана, Затворена Завртка 24к Позлатени Конектори За Приклучок За Звучници Од Банана Двојна Завртка

DEN 1759.04

Содржина на пакетот : пакетот доаѓа со 40 приклучоци за банана за жица за звучници(20 пара приклучоци), уба�

Нов Лон0167 1/4 6,5 мм Слушалки Стерео Џек Пхб Панел Монтирање Приклучок Црн 3 Терминали (6,5-мм-Копфхерер-Клинкенбухсе 1/4 ' Лајтерплатенмонтаж

DEN 97.60

Име на производот : Стерео Приклучок За Монтирање На Пхб;Тип : Приклучок од 6,5 мм (1 / 4") Терминал : 3 Термина�

Чиста Резонанца Аудио 3 Инчен 70 Волт Таванот Звучник Пакет СО 100w Бела Контрола На Јачината На Звукот И Инсталација Жица Изведувач

DEN 1.67

Овој пакет вклучува : (2) Чиста Резонанца Аудио C3 3 инчен 70v Таванот Звучници, (1) Чиста Резонанца Аудио 100w К�

Звучник Држач Отпорен На Удари, Ashatat 4PCS Комбиниран Тип Аудио Звучник Нога Сабвуфер Шок Отпорен На Шила Држач за Полици за Книги,Сабвуфери,Подни

DEN 1360.96

Заградата отпорна на удари на звучникот се користи за шокантен доказ за звучникот НА ХИФИ или полицата �

Аексит 5.5 мм х Аудио &засилувач; Видео Додатоци 2.1 Мм Женски Еднонасочна Струја Приклучок Панел Монтирање Приклучок Пакет Конектори

DEN 93.92

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Метал, Пластика Нето Тежина : 7г; Содржина На Пакетот : 5 парчиња x

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.