• Новак
Кабел на големо Ракмаунт 24 Порта Заштитени Cat6a Лепенка Панел, Хоризонтална, 110 Тип, 568A &засилувач; 568B Компатибилен, 1U

Кабел на големо Ракмаунт 24 Порта Заштитени Cat6a Лепенка Панел, Хоризонтална, 110 Тип, 568A &засилувач; 568B Компатибилен, 1U

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Гаранција : Живот Гаранција : Живот. Овој панел Со Висока густина Cat6a спакува 24 пристаништа во простор ОД 1 U и се одликува со цврста челична конструкција, вклучително и вградено управување со кабли. Секоја порта има заштитен удар ОД ТИПОТ RJ45 до 110 на задниот дел што ги поддржува и шемите ЗА жици T568 A и T568 B. Кат6а беше развиена за да се постигне максимално растојание од 90 метри за целосни 10-Гигабитни мрежни брзини. Оваа робусна спецификација ќе ви овозможи дополнителен простор за глава низ вашата мрежа што Cat6 не може. Перформансите од 500 Mhz се двојни од категоријата 6 и пет пати поголеми од капацитетот на пропусниот опсег Од категоријата 5e. дополнителните перформанси се идеални за Моќ над етернет (Po E) и гласовни преку интернет Протокол (Vo IP) апликации каде загубата на податоци е звучно и визуелно видена и слушната. Најновиот нацрт прогласува ново мерење За Пресвртница На Вонземјани Со Сума На Енергија за да се осигура дека соседните парови не предизвикуваат нарушување на другите кабли. Изолаторот на кабелскиот центар одржува строга поделба на парови оптимизирајќи ГИ СЛЕДНИТЕ перформанси. Нашите Производи Cat6a се целосно решение од крај до крај и се тестираат за усогласеност со сите спецификации EIA/TIA-568-C категорија 6.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Аексит Електричен Кабел Аудио &засилувач; Видео Додатоци Конектор 5 Позиција Завртка Бариера Терминал Конектори &засилувач; Адаптери Блок 400V

DEN 3.33

Име на производот : Бариера Терминал Блок;Моќ : 400 V 20 A Материјал : Метал, Пластика;Боја : Бронзен Тон, Бела �

Linsoul Xduoo Mt-604 Цевка + Транзистор Хибрид Слушалки Засилувач Пред-Засилувач Со Четири 6j1 Избалансиран Цевки, Независна L&засилувач;R Контрола

DEN 2.33

●Цевка + Транзистор Хибриден Засилувач qumt604 усвојува четири 6j1 цевки за предзасилувач и транзистори за �

AEXIT 5PCS USB Аудио &засилувач; Видео Додатоци Женски Приклучок 180 Степен 5-Пински SMD SMT Приклучок Конектори &засилувач; Адаптери Лемење

DEN 1360.00

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал, Електрични Делови Нето Тежина : 2g; Содржина На П

Тнп Банана Џек Клуч Вметнете-Стерео Звучник Банана Конектор Обврзувачки Пост Предвремени Во Адаптер Приклучок Женски Порта Спојка За Ѕид

DEN 2.33

Банана џек клуч вметнете со црвен прстен боја код етикета поврзува кабел звучник со конектор банана при

Тврдо Куќиште За Звучници За Патување За S1 PRO, Водоотпорно Заштитно Куќиште За Звучници, Тврдо Големо Куќиште за Складирање со Ремен

DEN 1.33

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : звучник хард патување случај надворешниот слој е најлон, отпорен на абење и отпоре�

X - DREE 5 Еез Засилувач На Црвен Звучник 4mm Приклучок За Банана Приклучок Адаптер За Врзување На Приклучокот (5 Еез Засилувач На Црвен Звучник

DEN 1211.20

Име На Производот : Обврзувачки Пост;Тема Диа Одговара На Банана Диа : 4мм / 0,15"; Вкупна Големина : 34 х 14мм /

Ангелска Статуа Изработен Држач За Држач за Standо Точка 3-Та Генерација, Алекс Паметни Домашни Звучници Додатоци | Мултифункционални Самостојни

DEN 367.84

●Добра Компатибилност : држачот за паметни звучници совршено одговара на 3о точка 3, Совршен За вашите з�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.