• Новак
Пенкало За Игла СО боксови ЗА ZTE Avid 589 - Мини Капацитивно Игла, Мало Гумено Пенкало Со Капацитивен Врв За ZTE Avid 589-Млазно Црно

Пенкало За Игла СО боксови ЗА ZTE Avid 589 - Мини Капацитивно Игла, Мало Гумено Пенкало Со Капацитивен Врв За ZTE Avid 589-Млазно

Вреднување на стоката:
DEN 1438.40

Пристапност
Во достапна форма

? [УНИВЕРЗАЛНА] работи одлично на Вашиот Страствен 589 и други капацитивни екрани на допир Напиши, допрете, нацртајте!. ? [КОМПАКТЕН] компактната големина и вклучениот адаптер за приклучок за слушалки од 3,5 мм продолжуваат да ги прават опциите за транспорт и складирање неограничени. ? [СИЛА и СТАБИЛНОСТ] Иако некои работи се сменија, јаболкото не падна далеку од дрвото. МИНИ се уште ја одржува пофалената ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА што го направи Капацитивниот Игла таков хит. Мини има само ПОКРАТКА ДОЛЖИНА и лесен дизајн за ДРЖЕЊЕ!. ? [ВКЛУЧЕНО] 3,5 мм прилог за погодно поврзување во приклучокот за слушалки. ? [МАЗНО ЛИЗГАЊЕ] Совршено За студени денови кога не сакате да ги отстраните ракавиците, издржливиот гумен врв и мазното ЧУВСТВО на ЛИЗГАЊЕ на Мини Капацитивното Игла ќе ве натераат да размислите да го користите прстот како алатка за избор на екран на допир. ? [УНИВЕРЗАЛНА] работи одлично на Вашиот Страствен 589 и други капацитивни екрани на допир. Напиши, допрете, нацртајте!. ? [КОМПАКТЕН] компактната големина и вклучениот адаптер за приклучок за слушалки од 3,5 мм продолжуваат да ги прават опциите за транспорт и складирање неограничени. ? [СИЛА и СТАБИЛНОСТ] Иако некои работи се сменија, јаболкото не падна далеку од дрвото. МИНИ се уште ја одржува пофалената ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА што го направи Капацитивниот Игла таков хит. Мини има само ПОКРАТКА ДОЛЖИНА и лесен дизајн за ДРЖЕЊЕ!. ? [ВКЛУЧЕНО] 3,5 мм прилог за погодно поврзување во приклучокот за слушалки. ? [МАЗНО ЛИЗГАЊЕ] Совршено За студени денови кога не сакате да ги отстраните ракавиците, издржливиот гумен врв и мазното ЧУВСТВО на ЛИЗГАЊЕ на Мини Капацитивното Игла ќе ве натераат да размислите да го користите прстот како алатка за избор на екран на допир.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Imestou водоотпорен моторцикл вилушка Матични телефони, монтирање на држач за велосипеди за велосипеди со двојна приклучок за приклучок Б големина

DEN 511.84

Компатибилност на големината (ите) на телефонот : „Големината S“ на овој водоотпорен моторцикл телефон�

Тек СТИЗ Про Капацитивни Резистивни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен Со Мајкрософт Површина Книга 2/Книга 3 / Про Х / Оди 2/Про 7 Висока

DEN 191.84

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина Л�

Зјини Мини Bluetooth Игра Контролор Камера Фото Далечински Управувач Безжична Игра Рампа VR Далечински Управувач Музички Плеер И Камера Блендата

DEN 0.67

Широк Опсег На Примена : оваа ставка е пренослив уред За далечински управувач Bluetooth може да се закачи на �

Ноќна ноќна кожна ноќна ноќ со 2 фиоки Симпатична розова спална соба во кревет од кабинетот странична маса, мал кабинет за складирање за дневна

DEN 0.33

Совршено во која било просторија! Може да се користи како модерна странична маса софа, масичка за кафе в�

Зуазе 3д Зголемувач На Екранот - 14/16 Во Засилувач На Проектор За Мобилни Телефони За Читање Филмови, Видеа, Десктоп За Игри Преклопен Телефонски

DEN 1107.20

Екран лупаново надградениот 3д зголемувач НА екранот НА мобилниот телефон го зголемува екранот на моби�

Loveубов Бразили Црвено срце Телефон за монтирање на Универзален мобилен телефон на Универзален мобилен телефон, прозорец за ветровит, монтирање

DEN 259.04

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од ABS пластика + алуминиумска легура + акрили

Pansyling 2 пакет со преклопување мини мобилен телефон, прилагодлив држач за мобилен телефон за биро компатибилен со iPhone/Kindles/паметни телефони

DEN 143.84

Усвоен од АБС Цврста и висока цврстина Отпорен да се распадне и да се распадне Опремено со силиконски вл

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.