• Новак
НЕВОЛА 2-Пакет За Apple Watch Parger Ultra, 6,6 стапки/2M, IWATCH Полнач USB C Компатибилен Со Apple Watch Ultra/8/7/6/5/4/3/2/1/СЕ

НЕВОЛА 2-Пакет За Apple Watch Parger Ultra, 6,6 стапки/2M, IWATCH Полнач USB C Компатибилен Со Apple Watch Ultra/8/7/6/5/4/3/2/1/СЕ

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Apple Watch е дизајниран да работи најдобро во опсег на температура на околината од 32°до 95°(0°до 35°C) и треба да се чува во температура на околината од -4°до 113°(-20 ° до 45 ° C) ) во опсегот Користејќи Го Нашиот Полнач За Магнетни Часовници Со Јаболка, се препорачува да работите на внатрешна температура од (77°C) 25 ° C за поефикасно и брзо полнење на Вашиот Apple watch. Нашиот Полнач За Магнетни Часовници со Јаболка има заштита од прегревање, кога температурата на околината за полнење е превисока, нашиот паметен чип автоматски ќе ја започне заштитата, што може да предизвика бавно полнење. Само преместете Го Часовникот Со Јаболка на ладна локација надвор од директна сончева светлина и обидете се повторно да се наполните по неколку минути. `+2023 Надградба Компатибилен Сите Епл Часовник Серија ● невола овој ивоч полнач магнетски брз полнач ДО USB-C кабел компатибилен Со Apple Watch Ultra/8/7/6/5/4/3/2/1/СЕ, вклучувајќи Ја Верзијата 38мм,40мм,41мм,42 мм,44мм,45мм,49мм. Полнење со брза Брзина за Полначот На apple watch нуди брза брзина на полнење што може да го наполни часовникот за 2,5 часа. (Забелешка : за подобро да го заштитите вашиот часовник од премногу жешко, ве молиме отстранете го куќиштето додека се полните. Користете Адаптер 20 W Или оригинален Адаптер, во спротивно тоа ќе влијае на брзината на полнење. силно Магнетно Само поставете го конекторот во близина на задниот дел на часовникот и магнетот автоматски ќе го прицврсти на своето место. Слободно прилагодете го аголот без отстапување од центарот на полначот. Q_ напредна Безбедност За полначот iwatch има вградена заштита со безбедносни карактеристики како што се пренапон, прекумерна струја, краток спој и заштита од прекумерна температура за да ја заштитите батеријата на часовникот од оштетување од преполнување. ● ● 2 Пакувајте Пренослив Полнач За Часовници За Патување ● Лесен и компактен,овој полнач за часовници ќе ве следи на вашите службени патувања,празници и сите ваши патувања.Фрлете го во ранецот и обезбедете сигурно полнење за iwatch каде и да сте.Долгиот кабел за полнење од 5,0 Стапки додава погодност за полнење. `+2023 Надградба Компатибилен Сите Епл Часовник Серија ● невола овој ивоч полнач магнетски брз полнач ДО USB-C кабел компатибилен Со Apple Watch Ultra/8/7/6/5/4/3/2/1/СЕ, вклучувајќи Ја Верзијата 38мм,40мм,41мм,42 мм,44мм,45мм,49мм.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Орзеро Компатибилен За Google PIXEL 4xl Заштитник На Објективот НА Камерата, Флексибилно Стакло ,HD Анти-Гребење Меур Без Лесна Инсталација

DEN 87.84

Специјално Дизајниран [флексибилно Стакло] заштитник На објективот На Камерата За Google Pixel 4 XL TPU+Стаклен �

Тек Стил Про Капацитивни Отпорни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен Со Oneplus Кец На Десетка Висока Чувствителност &засилувач; Прецизност Целосна

DEN 207.84

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина Л�

Клип за монтирање на вентилатор за автомобили, држач за држач за автомобили монтирање 360 степени ротација, Bluetooth FM предавател за комплет

DEN 2.33

Телефонски монтирање за автомобил : Овој држач за држач за телефони со автомобили го усвојува најновиот

イングレム фантастичен Ѕвер И Црниот Волшебник Бункер Прстен Fall Превенција Стојат Функција Прстен Акрилик Фантастичен Ѕвер Тритон Скамандер

DEN 383.36

Гаранцијата на производителот не може да се примени Компатибилни модели : Разни паметни телефони Силна�

Fansipro Mobile телефон Полнете го прстенот за поддршка креативни, додатоци комплети на мобилен телефон; Продавница за мобилни телефони,

DEN 0.33

Производот е лесен за носење заради неговата мала по големина и светлина во тежината Поради силната сил

Blitz Power - Магнетски безжичен полнач за автомобили со прецизно изработено алуминиумско куќиште QI компатибилен со полначот за автомобили Magsafe,

DEN 479.84

Магнетски безжичен полнач за автомобили, компатибилен раствор за полнење на Magsafe Car, специјално за i Phone 14

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.