• Новак
Буркит 1-13/16 -6 Он Нишка Допрете Десната рака, ХСС 1-13/16 х 6 Ун Директно Флејта Машина Допрете

Буркит 1-13/16 -6 Он Нишка Допрете Десната рака, ХСС 1-13/16 х 6 Ун Директно Флејта Машина Допрете

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни ракавици Пред прислушување потврдете дали дијаметарот на тркалезната дупка е соодветен. Бидете сигурни да изберете соодветно масло за сечење за сложениот процес на прислушување и да нанесете масло против ' рѓа за одржување по употреба. Кога прислушувате, контролирајте ја брзината според тврдоста на материјалот, неопходно е да додадете вода или течност за ладење за да се излади за да спречите прекумерна температура и да ја намалите загубата на чешма. Дијаметар на сечење : 1-13/16 Инчи, ТПИ : 6 Заби По Инч, Насока На Сечење : Десна Рака, Класа На Точност : 2Б. Материјал : Произведен со калење на висока температура од 6542 челик со голема брзина( М2), со поголема цврстина и отпорност на абење. Технологија : директно флејтиран дизајн, брзо отстранување на чипови и без блокирање ја прават обработката на вашите нишки побрза и полесна. Апликации : Широко се користи во леано железо, бакар, месинг, абразивен челик, челик А3 и други метални материјали за обработка на конци. Пакетот Вклучува : 1pc 1 13/16 " -6 Un Допрете. Дијаметар на сечење : 1-13/16 Инчи, ТПИ : 6 Заби По Инч, Насока На Сечење : Десна Рака, Класа На Точност : 2Б. Материјал : Произведен со калење на висока температура од 6542 челик со голема брзина( М2), со поголема цврстина и отпорност на абење. Технологија : директно флејтиран дизајн, брзо отстранување на чипови и без блокирање ја прават обработката на вашите нишки побрза и полесна.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Mitsubishi Материјали GY2M0500H080N - MS VP10RT GY Карбид Жлеб Вметнете, Мултифункционални/Ниски Гасови, Обложени, Синтерувани Периферни, Неутрални,

DEN 3697.76

ВП10РТ одделение Синтерувани периферни Земја на потекло : Сад Мицубиши Материјали САД корпорација произ

Радиус на сечење=1,5 мм Две Флејти 4мм Карбид Балноза Крај Мелници, мелење алатки, Мелење машина, Топката Носот Крај Мил цпу рутер битови

DEN 1.00

Тип : Балноза Крајот Мелници / Бренд Име : Ви Шанг Алатки Радиус на сечење : 1,5 Мм / Дијаметар На Стеблото

uxcell Конец Мелење Навој Допрете M11 x 1.25, Метрички Левата Рака Машина HSS 4 Директно Флејти Завртка Допрете H2 Прислушување Машина Навој Поправка

DEN 2.00

Машинските славини се предлагаат да се користат со колекции од чешма со заштита од преоптоварување Кор�

Ф&засилувач; Д Алатка Компанија 23222 Четири Флејта, Еден Крај, Топката Носот, Солидна Карбид Крајмил, 1/16 Дијаметар Мелница, 1/8 Дијаметар

DEN 368.00

Четири Флејта Единечен КрајТопчест Нос Цврста Карбидна Крајна Мелница Дијаметар На Мелницата : 1 / 16Диј

Сандвик Коромант ДТЈНЛ 2020к 16 Држач За Вметнување Вртење, Квадратно Стебло, Челик, Надворешна, Цврста Стегач, Лева Рака, Ширина 20мм

DEN 1878.72

Негативни основни вметнувања за вртење со високи перформанси Coro Turn RC е систем за стегање на врвот и дупк

Алатка за карбид 10 парчиња карбид вметнете SPMG07T308 DG TT8020 TT9030 Индексибилно вметнување Вметнување за алатка за метални делови од U-Drill

DEN 2.67

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.