• Новак
Sandvik Coromant, T200-XM100DB-M14X100C145, HSS CoroTap € 200 допрете За Сечење Со Спирална Точка, Десна Рака, Без Течност За Ладење

Sandvik Coromant, T200-XM100DB-M14X100C145, HSS CoroTap € 200 допрете За Сечење Со Спирална Точка, Десна Рака, Без Течност За Ладење

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Придобивки од семејството на овој производ : Шамфер Б (3,5-5 нишки) за висока безбедност на процесот Третманот на работ за намалена аксијална сила и вртежен момент ја прави алатката да работи непречено, го намалува ризикот од врвно чипсување и го подобрува квалитетот на површината, животниот век на алатот и формирањето на чипови. Челични славини со голема брзина во прав за подобрена цврстина, отпорност на абење и век на траење на алатот. Различни премази и оценки се достапни ;. Облогата на ладилникот комбинира висока цврстина со добра отпорност на абење. Придобивки од семејството на овој производ : Шамфер Б (3,5-5 нишки) за висока безбедност на процесот. Третманот на работ за намалена аксијална сила и вртежен момент ја прави алатката да работи непречено, го намалува ризикот од врвно чипсување и го подобрува квалитетот на површината, животниот век на алатот и формирањето на чипови. Челични славини со голема брзина во прав за подобрена цврстина, отпорност на абење и век на траење на алатот. Различни премази и оценки се достапни ;. Облогата на ладилникот комбинира висока цврстина со добра отпорност на абење. Sandvik Coromant T200-XM100 DB-M14 X100 C145, corotap ® 200 чешма за сечење со спирална точка е дел од семејството на производи Coro Tap ® 200.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Машински навојни завртки за завртки M2-M24 Право флитирана завртка за завртка допрете метрички приклучок за приврзоци за вежбање бит поставени

DEN 530.24

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбањеидлив и долг животен век голема цврстина, носете висока т�

валтиотур 3/8 Инчен Струг Индексирани Карбидни Влошки Погодни За Завршни Операции Со Алатки За Вртење Комплет За Држачи ЗА Дупчалки

DEN 2.33

Производот е изработен од висококвалитетен челичен материјал, кој е цврст и издржлив За вртење, сечење,

Радиус на сечење=1,5 мм Две Флејти 4мм Карбид Балноза Крај Мелници, мелење алатки, Мелење машина, Топката Носот Крај Мил цпу рутер битови

DEN 1.00

Тип : Балноза Крајот Мелници / Бренд Име : Ви Шанг Алатки Радиус на сечење : 1,5 Мм / Дијаметар На Стеблото

КСИНЧЕНГ ПРЕЦИЗЕН Прстенест Секач Хсс Сет 6 парчиња 3/4 Инчен Велдон Стебло 1 Инч Длабочина на Сечење и Дијаметар на Сечење 9/16, 5/8.11/16”.13/16,

DEN 1584.00

●Параметри●Велдон Шенк : 3 / 4 " Диа На Намалување : 9 / 16", 5 / 8".13 / 16", 15 / 16"и 11 / 16"?Длабочина на сечење : 1 " Додат

Алатки За Сечење кодијак 5566677 ККТ САД Направија Микро Карбид Крај Мелница .047 Дијаметар Квадратен Крај 3 Флејта, Долг Дофат 0.500, Долга

DEN 0.33

Направени во сад од премиум одделение материјал Произведен со напредна геометрија за подобрени перфор�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.