• Новак
Декорација на здолниште за новогодишна Елка, Мал Украс За Здолниште Од Мини Дрво 35,4 Инчи Со Среќен Велигденски Благослов Ангел Со Цветен Крст За Украси За Забави За

Декорација на здолниште за новогодишна Елка, Мал Украс За Здолниште Од Мини Дрво 35,4 Инчи Со Среќен Велигденски Благослов Ангел Со

Вреднување на стоката:
DEN 283.20

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер, кадифе Врвен Квалитет : ова Здолниште За Новогодишна елка изработено од мек полиестер со мек кадифе, неговата ткаенина со висока густина го прави здолништето на дрвото цврсто, но меко, удобниот допир на рацете носи топло празнично чувство на Вашиот божиќен декор. Дијаметар : големо Здолниште За Новогодишна елка мери 47,2 инчи (120 см), мало мини Здолниште За Новогодишна елка со димензии 35,4 инчи (90 см), изберете ја најсоодветната големина за Вашата Елка. Лесно За Инсталирање : Три врски при отворање за да се обезбеди здолниште од дрво на Место под Елката, здолништето На Елката помага да се покријат штандовите За Новогодишна елка и обезбедува совршено место за купување подароци, чувајте ги подовите чисти од борови иглички или сок од дрвја, дава елегантен и традиционален изглед за Вашата Елка, донесете празничен шарм со здолништето на дрвото за да направите рустикално Домашно Божиќно чувство. Совршен Божиќен Украс : Совршен за домашен надворешен внатрешен декор и Канцелариски божиќни украси, додавајќи повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спална соба, градина, бар, хотел, супермаркет или на друго место, ова издржливо здолниште од дрво дефинитивно ќе се одржи уште многу години, што може да се пере во машина. Услуга по Продажбата : Нашата цел Е да создадеме квалитетни артикли и да обезбедиме топли услуги за нашите клиенти, доколку не сте задоволни со Нашето Здолниште За Новогодишна елка, ве молиме контактирајте не во секое време.

Главните карактеристики

Избор на клиент

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Есенско езеро Маглинг Пејзаж Далечна шума од бор од бор, дизајнирана од Ирина Вајс Греј Рамчена wallидна уметност,

DEN 1.00

Димензии : 30 x 1,5 x 24 врамени Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер Создадете прекрас�

3 пакувања Декорација на новогодишна елка мини предводена свеќа фенер за Божиќен декор деца рачни со висечка јамка батерија оперирана

DEN 2.67

LED осветли симпатични мини Божиќни фенери за божиќни украси во затворен и отворен простор 4,9 инчи висок 3

Додоски го персонализира првиот Божиќ како чичко украс со име и датум - Подарок за чичко чичко од внук, внука - Персонализирани семејни

DEN 287.84

? Персонализирани украси : кликнете на копчето „Прилагодете го сега“ и внесете сопствена содржина, а по

Носител на Свеќи за Доаѓање рочина, Рустикален Држач За Свеќи За Венци Со Дедо мраз На Санки Со Три Ирваси-Прстен За Венец Доаѓање Со Спирална

DEN 1.33

ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА : држачот за свеќи адвент е изработен од висококвалитетен метал, доволно издржл�

Бегутно Елка Здолниште Јака Големи Сини Елени Божиќ Зима Нова Година Триаголници Божиќ Дрво База Мат Покритие за Одмор Партија Декорација

DEN 2.33

48 инчи (122 см), пакетот вклучува само 1 парчиња здолниште од дрво quetary qualiester blend, издржлив и лесен, совршен д

CODACE 70,8 инчи на оревчести Божиќни украси, надворешни затвореници на Божиќни транспаренти виси знак за домашна влезна врата од тремот wallид

DEN 1.33

ChristmasЕрнчни украси на оревчери】 2 парчиња оревчести Божиќни банер, шарен и фенси висички знак во Божиќ, �

КСИОС 2022 Декорации На Личноста На Дрвото Лоаер Градежни Украси За Божиќни Багери Украси За Божиќни Камиони &засилувач; Виси Украси За Божиќни

DEN 2.33

Многу Е Погоден За Новогодишна Елка И Декорација На Забави, Создавајќи Шармантен Божиќен Празник И Заба

Лвешоп Снешкото Носи Капа Елка Здолниште Луксузна Тркалезна Внатрешна Надворешна Подлога Рустикални Украси За Одмор На Новогодишна Елка(30/36/48

DEN 0.33

Крзно ?€Висок Квалитет : 2019 Нова Надградба Крзно Направено од Висококвалитетни Изшкуркани Ткаенини за �

Sewacc 2pcs зелени жици светла Зелена украс за рожби на розови, предводени ѓердан од Шамрок, зелена петичка вратот на вратот Шамрок светла

DEN 0.67

LED ѓердан на ЛЕР Сент Патрикс : LED ѓерданите се совршен додаток на која било забава или настан! Ирската за�

Синција 6 пакувања самовила, 20 -патечна батерија оперирана starвездена светлина, мини жици светла бакарна жица Firefly светла за DIY свадбени

DEN 111.84

Fightsfairy String Lights : 6,6ft / 2m Дополнителна тенка низа со високо квалитетни microвездени светла од 20 парчиња LED, каб

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.