• Новак
Sur-Seal, Inc. Teadit 90008276GR400 беж бенд со сива лента Hastelloy C 276 Спирална рана заптивка, флексибилен филер за графит, -300 до 850 степени F температурен опсег, 8,88 ID, 12,00 OD за 8 големина

Sur-Seal, Inc. Teadit 90008276GR400 беж бенд со сива лента Hastelloy C 276 Спирална рана заптивка, флексибилен филер за графит, -300 до 850

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

ASME B1620 дихтунзи за ASME B16.5 прирабници/класа 400. Централниот прстен точно го лоцира заптивката на лицето на прирабницата, обезбедува дополнителна радијална јачина и делува како ограничувач на компресија. Спиралното ликвидација (елемент за запечатување) се состои од метален и мек материјал за полнење. Опсег на температура (F) : -300 до 850 степени. Издржлива, лесна инсталација и отстранување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Возила на моделот Apliqe Scale For Series Series-BMW M4 Симулациска слика за сликање на цврста боја, легура на легура на автомобили 1:64 Софистициран

DEN 921.60

Користејќи увезени легури материјали и легура на титаниум легура за производство на модели на автомоби

Пудола машки пешачки шорцеви 9 лесни работи на отворено работење за мажи кои патуваат голф -кампување случајно со 5 џебови со патенти

DEN 1.00

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на копчињата 5 џебови со патенти за пешачење : вклучително и 2 џебови с�

Њукс 43мм Мрц Ув Филтер За Заштита, 16 Повеќеслоен Обложен/Висока Дефиниција/Водоотпорен/ОТПОРЕН НА ГРЕБЕЊЕ УВ Флитер СО Нано-Облога,

DEN 130.88

●Заштитен УВ Филтер● ОВОЈ УВ филтер ја намалува маглата и ги минимизира ултравиолетовите (УВ) зраци до�

Гудмоел 1/35 Виетнамска Војна Американски Војник Смола Војник Модел Комплет / Војник Минијатурен Комплет Несклопен И Необоен/Тексас-3065

DEN 491.04

Овој материјал е меѓународно призната висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина Сли�

Технолошки кади лебдечки wallиден полица, држач за полица на wallидови, станица за полнење на полици за мобилни телефони, таблети, Google

DEN 303.84

Лесно за инсталирање : Технолошката кади лебдечка wallидна полица е крајната лебдечка техничка полица шт�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.