• Новак
3drose вера - инспиративен збор со срцев виножито - христијанин. - Телефонски ringsвони

3drose вера - инспиративен збор со срцев виножито - христијанин. - Телефонски ringsвони

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Мултифункционално : Зафаќањето на телефонскиот прстен ви овозможува да го држите вашиот уред цврсто додека зборувате или испраќате пораки. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кожа компатибилна СО RЦ 45 Ладилник Капак-Црна Кожа | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници / Лесна За Нанесување | Изработена

DEN 859.20

СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за ВАШИОТIDИЦ 45 Кулер Капак (2017 М

АЛСМД автомобили за полнење на мобилни телефони Интелигентна индукција Отворање и затворање на заграда за навигација со автомобили од 15W

DEN 667.20

Супер брзо полнење и заклучување Магнетното полнење со голема брзина може да ги наполни сите мобилни те

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Сони Вокман - Капацитивно Игла Со Куршуми, Мини Пенкало Со Јамка За Клучеви За Сони Вокман-Џет

DEN 1.33

? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Sony Walkman (NWZX707) Најдоброто само што стана

Назтех Magbuddy Универзални тркалезни плочи - 2 дополнителни/резервни плочи за вашиот Magbuddy + дизајниран да го направи вашиот телефонски

DEN 291.04

Стап и монтирање насекаде! Magbuddy тркалезните плочи ги прават вашите popsockets и паметни телефони компатибил�

Држач на телефон за туширање водоотпорен анти -магла допир на допир на допир од допир 480 степени Телефон за туширање кујна кујна кујна

DEN 2.33

【Ново издание на Уррој Телефонски држач】 Ова е стилски и практичен случај за туширање за телефон на ид�

7 пакувања со табла за автомобили против лизгање, анти-лизгачки мат, отпорен на топлина, леплива леплива табла со не-лизгачки табла,

DEN 2.67

Пакувањето вклучува : 7 пакувања со табла за автомобили против лизгање, 2 пакувања 10,6 "x 5,9" мат, 5 пакувања 5

Пенкало За Игла Со боксови Компатибилно Со Ем - И10у-Капацитивно Игла Со Куршуми, Мини Пенкало Со Јамка За Клучеви За Емдор ЕМ-И10У-Бронза

DEN 857.60

? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Емдор ЕМИ10У најдоброто само што стана

Држач За држач За прстен За телефон Универзален Држач За Паметни Телефони 360 Ротација Погоден За сите Телефони Розово Злато Прекрасен Дизајн

DEN 103.84

Ве молиме, потсетете се дека поради светлосните ефекти, поставките за осветленост / контраст на монито�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.