• Новак
Олфа 45мм ротирачки секач на бранот, 1 сечило - не'рѓосувачки челик кружен декоративен раб сечило за занаети, шиење, ватирање, белешка за книги, одговара на повеќето р?

Олфа 45мм ротирачки секач на бранот, 1 сечило - не'рѓосувачки челик кружен декоративен раб сечило за занаети, шиење, ватирање, белешка за

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Остри ротациони лопати од 45мм - овие сечила од бран од 45 мм се направени од висококвалитетен не'рѓосувачки челик за неспоредлива острина и супериорно задржување на работ Долготрајната прецизност на овие лопати ви овозможува да работите подолго непрекинато. Компатибилен со ротационите секачи од 45мм - Нашите сечила на ротациониот бран WAB45-1 45мм се компатибилни со повеќето ротирачки секачи од 45мм. Како и да е, овие кружни сечила се одвиваат најдобро кога се спарени со ергономскиот ротационен секач на OLFA 45мм (RTY-2/DX или RTY-2 DX/PBL). Создадете декоративни рабови - овие остри лопати се дизајнирани за сечење украсни рабови на ткаенина, руно, хартија и многу повеќе. Тие се совршени за белење книги, шиење, ватирање, правење картички и други занаети. Остри ротациони лопати од 45мм - овие сечила од бран од 45 мм се направени од висококвалитетен не'рѓосувачки челик за неспоредлива острина и супериорно задржување на работ. Долготрајната прецизност на овие лопати ви овозможува да работите подолго непрекинато. Содржи 1 сечило на бранови - Секоја пакет за полнење содржи 1 ултра остра 45мм бранови на бранови. Нашето сечило погодно вклучува куќиште за носење за лесно и безбедно складирање кога не е во употреба. Компатибилен со ротационите секачи од 45мм - Нашите сечила на ротациониот бран WAB45-1 45мм се компатибилни со повеќето ротирачки секачи од 45мм. Како и да е, овие кружни сечила се одвиваат најдобро кога се спарени со ергономскиот ротационен секач на OLFA 45мм (RTY-2/DX или RTY-2 DX/PBL). Создадете декоративни рабови - овие остри лопати се дизајнирани за сечење украсни рабови на ткаенина, руно, хартија и многу повеќе. Тие се совршени за белење книги, шиење, ватирање, правење картички и други занаети. Стандардот OLFA - како оригинален пронаоѓач на ножот за прицврстување, ОЛФА одржува стандард на сечење извонредност за нашиот квалитет и издржливост. Спарувањето на ротациониот секач на OLFA 45мм со ротационите лопати на OLFA 45мм ќе обезбеди оптимални резултати. Остри ротациони лопати од 45мм - овие сечила од бран од 45 мм се направени од висококвалитетен не'рѓосувачки челик за неспоредлива острина и супериорно задржување на работ. Долготрајната прецизност на овие лопати ви овозможува да работите подолго непрекинато. Содржи 1 сечило на бранови - Секоја пакет за полнење содржи 1 ултра остра 45мм бранови на бранови. Нашето сечило погодно вклучува куќиште за носење за лесно и безбедно складирање кога не е во употреба. Компатибилен со ротационите секачи од 45мм - Нашите сечила на ротациониот бран WAB45-1 45мм се компатибилни со повеќето ротирачки секачи од 45мм. Како и да е, овие кружни сечила се одвиваат најдобро кога се спарени со ергономскиот ротационен секач на OLFA 45мм (RTY-2/DX или RTY-2 DX/PBL). Создадете декоративни рабови - овие остри лопати се дизајнирани за сечење украсни рабови на ткаенина, руно, хартија и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

20 парчиња игла игла, навојни игла за шиење на рацете, пластична жица јамка Едноставна алатка за игла за игли за мали игли за шиење машина за

DEN 79.84

【Корисно и корисно】 Уредот за навој на игла го решава брзото навојување на дупката за игла за lубител н�

Bestoyard 2pcs пена мечка модел на рожби украси Домашни украси роза подароци роза мечка пена полистирен топки Божиќен цвет аранжман цвет аранжман

DEN 156.64

Декорација на венчавки Полистирен формира уникатни и симпатични, можете да ја користите вашата имагина

Дизајн КАРТ Виолетова розова мулти-боја Октагон Памук 8 Пли бод за вез за вез на нараквица нараквица нараквица нараквица од нараквица

DEN 1.67

Производ : Purple Pink Multi Color Octagon памук 8 ply Големина : Пакет од 100 грама Употреба : Може да се користи за да се на

Држете ги 1 1/8 Полирани клипови со никел со безбеден измет за да се обезбеди максимално задржување совршено за правење митнички, суспензии

DEN 201.44

Метални клипови : Уморен од губење додатоци или мали предмети и постојано мора да ги заменува? Овие висо�

Суартс 30 парчиња гроздобер копчиња за тресење мешани антички бронзени бои со тркалезна форма цветна шема врежани метални копчиња за

DEN 1.67

големина : приближно 14мм диа; Големина на дупката : 2,3 мм; Дебелина : 7,4 мм (2 / 8 ") Ние нудиме 30 парчиња, 50 пар�

Графичка прашина, срца кралска права црвена картичка везена железо на лепенка покер казино коцкање црвен Лас Вегас Аце Клуб Лаки

DEN 3.33

Вклучен со врвен квалитет железо на лепенка од графичка прашина Загарантиран е производот како истиот �

Божиќна Лента Од 400 Јарди 0,39 Инчи Занаетчиска Лента Со Точки Црвена И Зелена Лента За Божиќни Подароци Со Пруги За Божиќно Пакување

DEN 2.67

Предметите Вклучуваат : 4 ролни Божиќни Ленти од Ткаенина во 4 различни стилови за да изберете, вкупно 400 �

Природата ткаеше во навои, Неверојатни птици Кралство [Блуџај и виолетова пченкарски цвеќиња [обичај и уникатно] везено железо на/шие лепенка

DEN 1.67

Име; Блуџај и виолетова пченкарски цвеќиња Големина : 5 x5 Име; Блуџај и виолетова кругови на пченка Голем�

Ironелезо во форма на срце на закрпи, разновидни бои Симпатични везени шие на апликативни закрпи за поправка и декорација на облека, 40 парчиња

DEN 143.84

Избрани бои : Ова е убав пакет на шарени срцеви закрпи 20 парчиња везени закрпи, секоја големина е 0,79*1.02inch

Намотувач на цврста Бобина, Автоматски Намотувач На Бобина за Шиење Со 10 ПАРЧИЊА Метални Бобини Погодни За Домашни И Индустриски Машини

DEN 639.84

Погодно за работа за шиење Автоматско запирање кога конецот на бобината е полн Се вклопува за повеќето �

Копче Значка Создателот машина комплет 37ММ НАПРАВИ САМ Пин Копче Творецот Притиснете Машина Значка Удар Притиснете Со Слободен 100 парчиња Копче

DEN 177.12

Нашиот производител на пинови е лесен за инсталирање Оставете го горниот калап кон магнетната глава, ст

Лента мерка за мерење на телото за мерење 60 инчи, мерна лента што може да се повлече за мерења на телото мерење мерка за мерење на ткаенината

DEN 63.84

Пакетот вклучува : 3 пакет мека влечење црна двојна еднострана лента мерка за мерење на каросеријата, д�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.