• Новак
Пакет од 2 парчиња двојно завршена машина за чистење за шиење четка бела боја мулти функционална чистач за прашина - ватенка за отстранување на ватенка за отстранув

Пакет од 2 парчиња двојно завршена машина за чистење за шиење четка бела боја мулти функционална чистач за прашина - ватенка за

Вреднување на стоката:
DEN 507.20

Пристапност
Во достапна форма

2 различни типови четки ги задоволуваат вашите повеќекратни потреби За да ја одржувате машината за шиење чиста и да шиете совршено. Може да се користи и за домашни машини за шиење и за индустриски машини за шиење. Исто така, може да се користи за чистење на тастатурата, шише, куќен агол. Лесно за чистење, само дајте му брзо плакнење со вода. Двоен крајниот дизајн, многу полесно да се исчисти местото на тешко достапност. 2 различни типови четки ги задоволуваат вашите повеќекратни потреби. За да ја одржувате машината за шиење чиста и да шиете совршено. Може да се користи и за домашни машини за шиење и за индустриски машини за шиење. Исто така, може да се користи за чистење на тастатурата, шише, куќен агол. Лесно за чистење, само дајте му брзо плакнење со вода. Двоен крајниот дизајн, многу полесно да се исчисти местото на тешко достапност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лазар Вселенска Мисија Меѓуѕвезден Филм Истражување На Вселената Издржливост Лепенка [2pc Пакет-Кука Прицврстувач Поддршка-Е1, Л4]

DEN 2.00

2 ПАРЧИЊА Висококвалитетна Везена Лепенка Кука Поддршка Јамка Не Се Вклучени Големина : Лазар 3,5 Х 2,0 инч�

Метаксичност Заклучување на пластичниот кабел 20 парчиња, двојни дупки Пролет на вчитан кабел за заклучување на кабелот за заклучување

DEN 143.84

[1] : Пријавете се на овие краеви на пролетниот кабел може да се применат за ленти, багаж, чевли, облека, ра

Arricraft 12 компјутери за чевли со чевли со чевли за декорација на чевли за чевли, приврзаници за тренери за месинг, шарми на чевли, декоративни

DEN 1.67

Месинг материјал од месинг оваа брава од чевли е изработена од висококвалитетен месинг, месинг материј�

Vapker 20 парчиња длабоко розови минија од свила од свила за занаетчиски накит, правејќи жена, рачно изработени меки мраз свилени реси со

DEN 159.84

Премиум квалитет : Додатоците Tassel се изработени од екопријателски вертикална имитација мраз свилен маз

Инфрацрвена ИР Канада знаме за лепенка Морал канадски јавор тактичка воена униформа армија мотоцикли моторциклички закрпи за кука-јамка

DEN 95.84

IR материјал, ласерски ласер на најлон Големина : 3 x 2inches / 8 x 5cm (Aprox + / 5%), совршена големина најмногу се вк�

Ruidee 1000 парчиња метални безбедносни иглички за пиштоли од тига од сијалица калабаш иглата игла игла иглата ознака пин -додатоци за

DEN 3.00

1 Висок квалитет на метална тиква од сијалица, сијалица, игличка, иглички за иглички иглички иглички игл�

Ирисгарден 3мм 500метар Шарена Полиестерска Тркалезна Еластична Лента Гумена Облека Од Јаже Еластична Лента Уво Виси Јаже САМ Додатоци

DEN 2.33

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

Заштитете ги транс -децата Трансродовите млади ЛГБТК - копчиња за копчиња со копчиња за иглички за жени, за жени мажи, тркалезни значки,

DEN 110.40

Големина на тркалезна значка : Заштитете ги трансродовите на Транс деца Трансродовите млади ЛГБТК Брух

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.