• Новак
Стакло чајник Стнут, 27 мл. / 800 мл чајник, чајник за чај за лабав чај, стаклена чајник со инфузери за лабав чај, сад за чај за шпорет, чајник со цедилка од не'рѓосувачки ?

Стакло чајник Стнут, 27 мл. / 800 мл чајник, чајник за чај за лабав чај, стаклена чајник со инфузери за лабав чај, сад за чај за шпорет, чајник

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Infuser за безбедност на храна за храна : Инфузер за чај STNTUS е направен од 304 не'рѓосувачки челик и може да обезбеди здравје на вашето семејство Може да ги филтрира парчињата (како вкусно овошје, билки, лисја од чај или торби со чај). Инфузерот е лесно одвојлив и го прави лесно плакнење и чистење. ☕ висок квалитет и има многу намени : тенџере со чај од stntus е изработено од боросиликатно стакло и може да издржи моментални промени во температурата во опсег од -20 ℃ -150. Тој е многу силен и издржлив. Неговиот капацитет од 800 мл може да има 2 до 4 чаши чај, кои се погодни за едно семејство да ужива во чајот заедно. ☕ Покрај тоа : STNTUS чајниот сад може да се примени во пламен со отворен и гас. Можете исто така да истурите топла или врела вода над лисјата во чајникот директно. ☕ергеномска рачка и прецизна линија на скала : STNTUS чајниот сад има ергономска рачка што овозможува цврста зафат додека го држите тенџерето. И изгорениците не се случуваат кога истураат топла вода од чајникот. Овој стаклен чајник исто така има точна линија за да можете да го подготвите вашиот чај според вашите потреби. И има највисока и најниска линија на нивото на водата, што може да обезбеди дека водата нема да се прелева или да се исуши кога ќе врие. Grategeat подарок : STNTUS чајник со чај доаѓа со исклучителни кутии за подароци што е совршен подарок за вашето семејство и пријатели! (Како што се Денот на благодарноста, Црниот петок, Божиќ. Infuser за безбедност на храна за храна : Инфузер за чај STNTUS е направен од 304 не'рѓосувачки челик и може да обезбеди здравје на вашето семејство. Може да ги филтрира парчињата (како вкусно овошје, билки, лисја од чај или торби со чај). Инфузерот е лесно одвојлив и го прави лесно плакнење и чистење. ☕ висок квалитет и има многу намени : тенџере со чај од stntus е изработено од боросиликатно стакло и може да издржи моментални промени во температурата во опсег од -20 ℃ -150. Тој е многу силен и издржлив. Неговиот капацитет од 800 мл може да има 2 до 4 чаши чај, кои се погодни за едно семејство да ужива во чајот заедно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Bucros не'рѓосувачки челик ориз кофа за домаќинства докажана за влага-отпорен на влага цилиндарот запечатен задебелена кутија за складирање

DEN 3.33

Материјал : , од одделение од не'рѓосувачки челик, бидете сигурни 。 Големина : 36*26см 。 Боја : не'рѓосувачк�

12 компјутери еид златни салфетки прстени бизмила буква метална салфетка прстен сет бизмилах табела декор азбука на салфетки држачи

DEN 2.00

Сет на златни салфетки : Ние ќе ви обезбедиме 12 парчиња прстени од салфетка Рамазан, со доволно количина

Doitool wallиден магнет со складирање мулти- за полици за решетката и куки ниво магнет кујна страна црна држач виси отстранлив крпа за замрзнување

DEN 891.68

Прскање на метален прав Магнетна решетка за складирање : Организатор на магнетски фрижидер Полиците др�

Офрорални сиви херон брегови за пијалоци Абсорбента сет од 2 птици трска река кинески стил за затоплување на подароците нов дом за заштита на

DEN 820.80

【Диатомитски крајбрежни места】 : Тркалезните крајбрежни страни се со дијаметар од околу 4 инчи и дебел�

Ножици за кујнски ножици, ножици со тешки месо, не'рѓосувачки челик остар и практично пилешко, живина, риба, мултифункционални ножици со храна

DEN 1059.20

Прилагодете се на многу кујнски работи, исечете месо, исечете ја мисирка, исечете ги коските од живина, м

Црно-бела кеса со црно-бело шопинг, апстрактен дизајн уметник стил графички украсен кружен образец, еколошка торба за еднократна

DEN 1.00

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Jahh 2tier кујнски кабинет Организатор за зачини организатор решетката за решетката кујна countertop складирање организатор Спајс решетката

DEN 8829.92

Материјал : Новиот PP нов материјал е зелен, издржлив, одвојлива комбинација на DIY, лесна за склопување, цв

Sweese 707.001 Порцеланот Поделени јадења за сервирање, пријатна лента, чинии за сервирање за забави - совршени за чипови и натопи, зеленчук, бонбони

DEN 540.64

Домаќинот на партијата мора да има има пет оддели за различни видови храна Можете да послужите чипови и

Amngyook Преклопливи силиконски трибети, подлога за преклопување отпорна на топлина што не се лизга со изолација со вкрстено дизајнирање за чинии

DEN 239.20

Материјал со висок квалитет : Силиконскиот преклопен статив е изработен од силиконски материјал TPR со х�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.