• Новак
Sandvik Coromant E12S-SCLCL 3 Држач За Вметнување Вртење, Тркалезно Стебло, Цврст Карбид, Внатрешен, Стегач За Завртки, Лева Рака, 3/4 Дијаметар На Стеблото, 10 Должина x 0,5 Ширина, CCMT

Sandvik Coromant E12S-SCLCL 3 Држач За Вметнување Вртење, Тркалезно Стебло, Цврст Карбид, Внатрешен, Стегач За Завртки, Лева

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

ЗДОДЕВЕН бар : цврст карбид здодевен бар за вртење ТИП НА ДРЖАЧ : дизајн На стегач За Завртки, цилиндричен со станови. ТЕЧНОСТ За ЛАДЕЊЕ : Внатрешна течност за ладење преку снабдување. ВМЕТНИ ТИП : Еднострани, позитивни вметнете, 7 степен клиренс агол (CCMT). АПЛИКАЦИЈА ЗА ВРТЕЊЕ : здодевно, профилирање, досадно, надолжно вртење. ЗДОДЕВЕН бар : цврст карбид здодевен бар за вртење. ТИП НА ДРЖАЧ : дизајн На стегач За Завртки, цилиндричен со станови. ТЕЧНОСТ За ЛАДЕЊЕ : Внатрешна течност за ладење преку снабдување. ВМЕТНИ ТИП : Еднострани, позитивни вметнете, 7 степен клиренс агол (CCMT). АПЛИКАЦИЈА ЗА ВРТЕЊЕ : здодевно, профилирање, досадно, надолжно вртење. Сандвик коромант индексирачки држач за вртење за внатрешна обработка на мали, долги и тенки компоненти. Острите рабови за сечење и одличната контрола на чипот обезбедуваат меко дејство на сечење и ниски сили на сечење, давајќи извонредна завршна површина на компонентата. Геометриите дизајнирани за течноста за ладење под висок притисок сега се достапни за материјали од НЕРЃОСУВАЧКИ челик и ХРСА. Ниски сили за сечење, одлична јачина на работ, извонредна контрола на чипот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Dormer E513 со голема брзина на челик од челик од челик, неоткриен финиш, тркалезна шипка со квадратен крај, дното на комората, големината

DEN 862.56

Допрете за навој со рачни навој со директни флејти ги намалуваат нишките низ дупките и слепите дупки До�

Тркалезно умирање Чак, тркалезно умирање со прислушување на јаглерод челик лесна инсталација 31мм ОД силна отпорност на оксидација за

DEN 1.00

Стабилно стегање : Ова е тркалезно прислушување Чак, точно произведен, со високи механички перформанси,

Алатки за четиристепени парчиња кобалт за вежбање 5 парчиња, обложени со обложена е UniBit чекор-вежба за метал, алуминиум од не'рѓосувачки

DEN 959.84

Истражете го Enfinity Edge фузија на чекор малку и пресврт малку што ги надминува сите традиционални битови з

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.