• Новак
GBJ 400R C25-30-150 +400R 63/2.48 -22-4T 10PCS APMT1604PDER-HFACE држач за мелење груба обработка на плоштад плоча на рамената

GBJ 400R C25-30-150 +400R 63/2.48 -22-4T 10PCS APMT1604PDER-HFACE држач за мелење груба обработка на плоштад плоча на рамената

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

(1) ZM1135 : Зацементираниот карбид е основниот материјал, по калењето и зацврстувањето, има поголема јачина и може да обработува делови од челик и не'рѓосувачки челик HRC20-HRC40 (2) Користење на висококвалитетен челик 42 CRMO, HRC48. Зацврстен третман, здрав и издржлив, низок отпор. Погодно е за завршна обработка, обработка на рамнини, обработка на површината на чекор за челик. (3) Голем простор за чипс, мазна евакуација на чип, стабилни и добри перформанси дури и во лоши услови за обработка. Соодветно за моќно сечење, голема ротација и голема добиточна храна. (4) Дизајн на прицврстување на завртки надвор од позицијата ги прави инсерти и секачот за мелење посоодветни. (5) Пакетот вклучува : 1 × 400 R C25-30-150 Крај на мелница + 1 × 400 R 63-22-4 T Мил за лице + 10 парчиња APMT1604 PDER-H ZM1135 мелење инсерти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Fafeicy 2pcs 260mm Универзален Двојно Завршен Само Затегнувачки Клуч, Мултифункционален Легиран Челик Прилагодлив Клуч, Работен Опсег од 8-22mm

DEN 234.24

[ДВОЕН КРАЈ] со 260мм / 10,24 во вкупна должина и 5мм / 0,2 во дебелина, Универзалниот Клуч За Самозатегнување

Карбид Мелење Машина 12мм 2 Флејти HRC55 Цементирани Карбид Крајот Мелници Мелење Машини легура обложени Волфрам Челик Крајот Мелници Сечење

DEN 2.33

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

Доријан Алатка Мдјн Плоштад Стебло Држач За Вртење Со Повеќе Заклучувања, Сечење На Левата Рака, Ширина На 1 Стебло, 1 Висина На Стеблото,

DEN 1294.08

Максимална ригидност Користи игла за заклучување и стегач Држи вметнете и седиштето безбедно за помалк

Киоцера КГДЛ 163Т10, Лева Рака, Надворешен Држач За Алат За Жлебови со Максимална Длабочина од 0,3937 За Сечење За Жлебови И Апликации

DEN 648.00

Подобрена сила на стегање на вметнување генерирана од иновативен дизајн на држачот за алатки Мазна кон�

Мелин Алатка ЕМГ-М-М Карбид Квадратна Мелница За Нос, Метричка, Необложена Завршница, 30 Степени Спирала, 3 Флејти, 38мм Вкупна Должина,

DEN 3.33

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.