• Новак
Голема наметка за сечење коса за мажи жени, вртлози и пајсли со салони за салони со прилагодливо затворање водоотпорна наметка за фризура за унисекс фризура за пре?

Голема наметка за сечење коса за мажи жени, вртлози и пајсли со салони за салони со прилагодливо затворање водоотпорна наметка

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

полиестер 【Прилагодлива кука -клисура】 Карактеристики за намалување на косата, прилагодливо деколте, го прават тоа одговара на различната големина на вратот. 【Голема големина】 Голема наметка за фризури е приближно W56,7 x L66,9 инчи (лежејќи рамно), доволно долго за повеќето луѓе. Целосното покривање на покриеност може да спречи да падне коса или валкана боја додека се сече коса. 【Удобен материјал】 Престилката за фризура е изработена од траен и полиестер што се отпушта во вода. Светлосна тежина и мек допир ви овозможуваат удобно експерти на фризурата. 【Лесна грижа】 Машината или раката што може да се пее. Не е белило или суво чисто. 【Употреба】 Кејп за фризури со голема големина е погодна за салон или домашна употреба. и идеален за фризура, фризер, шампон, боја на коса, перм и стилизирање на косата. 【Прилагодлива кука -клисура】 Карактеристики за намалување на косата, прилагодливо деколте, го прават тоа одговара на различната големина на вратот. 【Голема големина】 Голема наметка за фризури е приближно W56,7 x L66,9 инчи (лежејќи рамно), доволно долго за повеќето луѓе. Целосното покривање на покриеност може да спречи да падне коса или валкана боја додека се сече коса. 【Удобен материјал】 Престилката за фризура е изработена од траен и полиестер што се отпушта во вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Јувервер Мустаќи Преклопен Чешел За Мажи Нерѓосувачки Челик Метален Џеб Чешел За Брада Четка За Мустаќи Пегла Жени Мал Чешел За Патување За

DEN 0.67

ПРЕНОСЛИВ ПРЕКЛОПЕН ЧЕШЕЛмашкиот чешел за брада со преклопен дизајн е пренослив, само 9 см / 3,5 во кога е �

Коса виткање железо Електрично керамичко виткање железо, долго виткање железо професионално виткање железо виткање железо моден стил

DEN 1.00

◆ Погоден за многу фризури и типови : Греењето за греење е со дијаметар од 22 до 32 мм, погоден за долга и ср

дебелиот регенератор за фиксирање со ниацинамид, ја заглавува влагата и го зголемува изгледот на подебела поцелосна коса, 2 пакувања,

DEN 312.00

Дебелиот регенератор за Фиксирање содржи врвни состојки за кондиционирање како ниацинамид, алое, кокос

Кимтруе Поправете Ја Маската За Коса, Маслото За Коса И Шампонот со Морска Сол силиконско слободно масло за мрсна коса и целиот тип на коса

DEN 796.16

●Состојки За Нега на косаЕкстракт Од Макроалги● : Макроалгите собрани од брегот На Пацификот Во Калифо

КАМИМАСУ 26 инчи мешана русокоса бела чипка предна перика нагласи платина сива 13 * 3 чипка перика природен брановиден страничен дел без лепак

DEN 1.00

Чипка Перика Тип : 13*4 Чипка Пред перики Големина на капачето : Средно(22,5 инчи како фотографијата) Боја На

Dbylxmn Детски Ноќта На Вештерките Лента За Глава Трепка Со Светла Чипка Шапка Фиба Детски Подароци Прозрачна Партија Партија Гроздобер

DEN 286.40

100% Легура Уникатен Дизајн : Со Убава Ноќта На Вештерките , Фиба Со Лак, Создадете Силна Празнична Атмосфе

4 ПАРЧИЊА Ленти За Коса Од Сатенска Ткаенина, Пенливи Клипови За Коса Со Плетенка Од Кристален Камен, Клипови За Коса Со плетенка со 3 Мали

DEN 0.67

?●Нов дизајн На Двослојни Плетенки за Коса со Плетенки, нашите Ленти За Коса од Сатенска Ткаенина се уни

13х6 Чипка Предна Човечка Коса Перика Природна Црна/Сина Боја Перика Со Бебешка Коса Перики За Замена На Коса Природен Бран Вода Бран 150% Густина

DEN 4335.84

??€Големина На капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина ве молиме контакт�

4 Парчиња Девојки Сребрена Кристал Круна Девојки Кристална Дијадема Принцеза Круна Принцеза Дијадема Лента За Глава За Девојчиња

DEN 255.84

Исклучителна и убава : пакетот вклучува 4 парчиња девојки сребрени круни од кристал, имаат сјајни сребре

Симпатична Боб Намалување Перики Краток Боб Перика 12 инчен Боб Перика Со Удира Црн Боб Перика Со Удира Кратка Црна Перика За Жени Директно

DEN 3.00

Природни и стилски девојки : црните боб перики се еден од најприродните и најкласичните изгледи Дизајно

КУЗСАП Црно/Бела Перика Дневна Модна Перика Брановидна Перика Со Воздушни Удирања Перика До Рамената Косплеј Перики За Ноќта На

DEN 287.68

Материјал : 100% висококвалитетни влакна со висока температура перика од природен бран моќна двојна ткае�

Миле Органски Рузмарин Нане Зајакнување На Регенераторот, Ја Поддржува Јачината На Косата, Мазен Регенератор За Сува И Збрчкана Коса,

DEN 151.84

Внесен со биотин и рузмарин за крајна хидратација и заштита на косата Ја зајакнува и навлажнува косата �

4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Шамии Алатки За Стилизирање Додатоци За Коса, Прекрасна Геометриска Шема Кружен

DEN 1563.20

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

Милистен Плетенка Перики Плетенка Перики Жени Перики Капа Еластична Перика За Дишење Додаток За Мажи Жени Месо Црно 6 парчиња Плетенка Перики

DEN 134.24

за чувствителен скалп, најмеко и најудобно капаче од перика без лепак Изработен од мек и еластичен мате�

СЛАБИ Имитација Бисер Клип За Коса во коса плетенка клипови Долга Коса Продолжување НА Косата САМ Додатоци Моден Бенд За Коса Маскарада

DEN 1.33

Пакет : пакетот доаѓа со 2 парчиња Имитација На Бисер и 3 парчиња 3Д битки Материјал : Имитација Бисер Мода

Четка за коса со перница од Vipk, пластична шарена црна мачка, соодветна добра масажа и антитатична четка за коса за коса за сува и влажна

DEN 207.84

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

Кешенг Оригинален антички стил клип за ајкула голем темперамент на клип за коса задниот дел од главата лажица додатоци за коса зафат

DEN 978.56

Материјали : други Квалитет : сосема нов Класификација на додатоци за коса : фати клип Новина : свежо напр

Каликапели Професионален стајлинг со отпорни на топлина Силиконски душек за сите пегли за коса, железо за виткање, подлога за исправа,

DEN 1566.40

Заштита на површината : Силиконски душек безбеден од топлина штити секаков вид на деликатна површина од

Куптер овална двојна страна две во една магична бербер пресврт сунѓер афро плетенка стил на калеми со бранови на бранови за коса

DEN 111.84

Барбер коса сунѓер за извртување на брави од сунѓер за виткање на четка за создавање калеми преку сунѓе�

AIMIKE 4pcs Професионални Клипови За Коса За Сечење Стајлинг, Нелизгачки Клипови За Коса Без Трага со Силиконски Бенд, Салон и Домашни

DEN 2.00

❀+ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ】 клипови за Коса горниот дел е изработен од издржлива пластика, долниот дел е мазе�

Виткање коса, Автоматско Виткање Железо Стапче ПРЕДВОДЕНА Температура Дисплеј Тајмер Сина Виткање Железо 110-240V, Професионални коса

DEN 269.44

Вградениот паметен чип може автоматски да ја прекине струјата без работа половина час Двослојниот диза

ОРС Маслиново Масло Макс Влага-Во Регенератор Со Оризова Вода И Електролити За Суперполнета Хидратација На Косата,, Пакување од 1

DEN 150.24

РЕСТАВРАЦИЈА НА НАЈВАЖНИТЕ РАБОТИрегенераторот за оставање маслиново масло ги навлажнува и ги враќа с�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.