• Новак
Фехун Столици За Бања, Столче За Туширање Со Туш Со Ѕидни Листови, Преклопно Седиште За Преклопување На Столче За Бања Без Лизгање, Хромирана Основа

Фехун Столици За Бања, Столче За Туширање Со Туш Со Ѕидни Листови, Преклопно Седиште За Преклопување На Столче За Бања Без Лизгање,

Вреднување на стоката:
DEN 3510.40

Пристапност
Во достапна форма

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за Капење е Идеален Избор Овој Стол За Туширање е Лесен, Прилагодлив Стол за Туширање Во Висина. Лесниот Стол За Туширање Е Пренослив за Патување или Складирање,Лесен за Чистење. Користењето На Столот Под Туш или Влажна Просторија Може да Помогне Да се Зголеми Самодовербата Кога Ќе Се Покажеза Дете или Постара личност. Оваа Столица За Туширање Ви Овозможува Да Седнете Кога Ќе Се Покажетеза Да Ја Зголемите Удобноста и Да Ја Направите Порелаксирачко Искуство. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.Име на производот : Бања Туш Големина : 32*32,8*10сматеријал : Алуминиумска Легура +Метод На Инсталација На Дрво : Монтиран На Ѕид Предности : Нелизгање, Компресија ,esетика.Користете Место : Бања, Туш, Ходник, Промена На Чевли, Врата.Применливи Луѓе : Деца, Постари Лица, Пациенти, Бремени Жени, Инвалиди.Метод на одржување : По Употреба, Користете Сува Крпа за Да ги Избришете Капките Вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ФАЗРПИП Шини За Крпи, Држач За Крпи За Бања, Држач За Крпи Монтиран На Ѕид, Антички Месинг Решетка За Крпи Без Нокти, Активен Држач За Крпи За

DEN 1742.40

Бања Тоалетна Крпа Решетката Пешкир Полица Може Да Се Користи Од Страна На Секое Семејство, И Се Вклопув

Zerodeko 4PCS кутии Травел вален сад сапун кутија кујна сапун држач wallиден сапун држач сапун сапун сапун кутија со капаци сапун сапун со преносен

DEN 1.33

Сапун за сапун за бања : и не е лесен за деформирање Беа за сапун од wallид : Направено од материјал за трајн

Bienka 14pcs јаже чистач сунѓер чистење сунѓер, за loofahs цветна пуфта лоофа форма за капење што се протегаат женски ексфолирачки туш, сунѓер:

DEN 1473.60

Сунѓер на бања : најлон материјал, пријателски за кожата и безбеден за употреба Прекрасни цвеќиња за бањ

Asdfgh Креативни Правоаголни Ткиво Кутија Покритие, Декоративни Бања Ткива Хартија Салфетка Држач,Смола Правоаголник Салфетки Контејнер

DEN 4160.00

Школки во природна боја, рачно поставени, убаво поставени, хартиени крпи се рачно избрани, чисти и чисти

Кигаи 2 Пакет Мачки Очи Крпи За Перење – Меки Крпи За Лице, Крпи За Теретана, Квалитет На Хотел и Спа Центар, Крпи Со Чист Памук За Повеќекратна

DEN 0.33

КОМПЛЕТ ПЕШКИР од 2 ПАРЧИЊА : Ослободен од какви било штетни хемикалии, безбеден и здрав за вас и вашето с

Пластична агол hanанмм, уредна решетка Силна вшмукување чаша без дупчење сапун за сапун полица за зачинување за складирање корпа за

DEN 1.33

✽ Висок квалитет : Овој организатор е изработен од тешка пластика Тој е многу силен и лесен за чистење П�

Четка За Тоалет Гумена Бања Четка За Тоалет Четка За Чистење Кујна/Алатки За Чистење Копје За Тоалет/Креативен Гумен Тоалет Чиста Гребење

DEN 354.24

кои се меки и флексибилни, но цврсти и густи, ова лесно ги чисти тешко достапните области од вашата тоале

Држач за држач за сунѓер за мијалник Cabilock, кујнски мијалник за мијалник, бања бања суета фиока Организатор сапун диспензерот Scrubber лажица

DEN 2.67

Мазна силиконска површина, многу погодна за чиста и удобна за допир Може да застане стабилно на мазна ра

FVRTFT решетката за туширање со решетки за пешкири туш кади црна бања полици, монтиран со кука, без дупчење само лепило за кујна бања, 50 см

DEN 2270.08

Антикарарешетката за бања е изработена од 304 не'рѓосувачки челик, кој е отпорен на абење, отпорен на коро

Четка За Тоалет/Тоалетна Чинија Четка За Тоалетна Четка За Подот Со Долга Рачка Меки Влакна Полукружна Четка За Глава За Чистење На Тоалетот

DEN 1.67

Заштеда на простор стилски дизајн и удобно складирање, чувајте ја вашата бања уредна, чиста и добро орга

Држач За Фен За Коса Организатор На Вентилатор Лепило Ѕид Монтирани Ноктите Слободен Без Дупчење Нерѓосувачки Челик Спирала Стојат

DEN 1.33

Спецификации тежина : 93g / 95g тип : бања полици големина : 494 во / 12*10cm материјал : нерѓосувачки челик боја : С�

Завеса За Туширање LFEEY Stall, Апстрактна Завеса За Туширање Во Средината На Векот Поставена Модерна Сина Златна Геометриска Мала Завеса

DEN 2.67

Разликата во бојата е дозволена за светлосни и екрански ефекти Ќе има мала разлика во големината на про�

ФИОКА За Парфеми ПЕТИАРКИТ, Послужавник За Бања Од 11,6 Инчи, Послужавник За Суета, Домашна Декоративна Тркалезна Послужавник За Организатор

DEN 0.67

Elegant & привлечна Фиока За Парфеми que petiarkit тркалезна послужавник за дрво има стилски и софистициран изгле

Кабилок Алатки За Стилизирање На Косата Држач за Фен 2 ПАРЧИЊА Алатка За Коса Организатор Држач За Виткање На Железо Фен За Коса Полица За Дувалка

DEN 673.60

Алуминиумска Легура ДРЖАЧ за ФЕН : оваа решетка е стабилна, не е лесно да падне, ви помага да организират�

Модерен Држач За Чаршафи За Сушење На Фарма, Сад За Диспензерот За Метални Фен За Декор И Додатоци во Просторијата за Перење Алишта, Корпа

DEN 3.00

Модерен Декор На Фарма Со Премиум и Елегантен дизајновој сад за листови за сушење е составен од цврста м

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.