• Новак
Поддршка за организатор на Leitz A5 MyBox, пластика со висок сјај, бела/розова металик; MyBox

Поддршка за организатор на Leitz A5 MyBox, пластика со висок сјај, бела/розова металик; MyBox

Вреднување на стоката:
DEN 454.56

Пристапност
Во достапна форма

Двојна лента за складирање на боја, современ дизајн и сјај отпорен на гребење, погоден за брзо и лесно складирање на канцелариски материјали и други додатоци Флексибилно решение за складирање за минималистичко складирање дома, канцеларија, бања или конференциска сала, идеална големина за полици со стандардна големина. Безбедно складирање на мали предмети благодарение на дното без слотови или дупки, база што не се лизга. Висококвалитетна и цврста БПА бесплатна пластика, лесна за бришење на чиста, голема отпорност на вода и гребнатини. Содржина : Еден фиока за складирање на Лајц, бела/розова металик, пластика, My Box, WOW опсег, димензии (W x H x D) : Надворешно : 24,6 x 9,8 x 16 cm, 52571023. Заврши, погоден за брзо и лесно складирање на канцелариски материјали и други додатоци. Флексибилно решение за складирање за минималистичко складирање дома, канцеларија, бања или конференциска сала, идеална големина за полици со стандардна големина. Безбедно складирање на мали предмети благодарение на дното без слотови или дупки, база што не се лизга. Висококвалитетна и цврста БПА бесплатна пластика, лесна за бришење на чиста, голема отпорност на вода и гребнатини.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Koluti 3-ниво на држач за wallидови од шампањ за забава, цврста акрилна вина стаклена решетката за подот, 12 стаклени садови за плаќање на

DEN 803.20

Материјална конструкција : Модерни 3 реда стаклени гребло со вино е изработено од здрав и издржлив акрил

ГИДЦГ Вок-Нерѓосувачки Челик Нелеплив Промешајте Ја Тавата Со Стаклен Капак, Повеќеслојна Вок Машина За Миење Садови Безбедна Рерна Безбедна

DEN 2.67

●СОЗДАДЕТЕ ОБРОЦИ СО НАЈДОБАР ВКУСзачинета тава од леано железо / тава Идеален за внатрешно готвење н�

Дрвена решетка за сушење просторија трпезариска кутија кујна кујна кујна хартија преносна мала решетка за решетката за бања за тркалање

DEN 140.64

Многу лесно се чисти Пространа големина може да смести повеќето стандардни кутии со правоаголно ткиво �

Lorvies за еднократно торбички за намирници Шарени еднорози со облаци што се преклопуваат, што може да се перат големи канти за складирање корпа

DEN 486.40

Увезени Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е лесна за ош

Најдобра тетка чичко некогаш кафе, тетка кригла чичко кригла, Божиќни подароци за тетка и чичко, подарок за роденден на мајки за тетка тетка,

DEN 414.56

Уникатен подарок за тетка и чичко : Дали сè уште размислувате што да му испратите на вашиот чичко и тетка

3 парчиња отстранувач на скала за риба без хаос риба декалер алатка риба пипер брзо чистење риба четка за чистење четка за четка за кожа

DEN 151.84

Големина : 16*5,5*4,2 см, задебелени пластични рибини скали со капак, содржи три бои Нов дизајн на форма на ри�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.