• Новак
Кујнски занает Екстра-Длабок Индукциски Безбеден Тенџере Од Нерѓосувачки Челик со Капак, 20 см

Кујнски занает Екстра-Длабок Индукциски Безбеден Тенџере Од Нерѓосувачки Челик со Капак, 20 см

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Овој екстра длабок тенџере го максимизира просторот за готвење на плочата за готвење, така што можете да создадете повеќе од оброците што ги сакате и помалку од миењето Погоден е за сите шпорети, вклучително и индукција, и има трослојна челична / алуминиумска основа за рамномерна дистрибуција на топлина. Совршена големина за варење компири, омекнување на зеленчукот и правење оброци за наводнување на устата за целото семејство. Изработен од висококвалитетен, полиран нерѓосувачки челик, кој е без ' рѓа и лесен за чистење. Опремен со рачка и копче отпорна на топлина. Тавата е со димензии 20 см (8") и има капацитет од 2 милијарди литри (4 пинта). Неговата машина за миење садови е безбедна и доаѓа со 15-годишна гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Силиконски Душеци За Печење Комплет од 6, Нелеплива Подлога За Печење За Повеќекратна Употреба За Храна, Силиконски Душеци За Лизгање За Печење

DEN 3.00

Печење подароци За Денот На Мајките Печење подароци за Денот на Благодарноста Печење подароци За Божиќ.

Диспензерот за ориз Goobix, автоматски диспензерот за ориз со плакнење чаша паметен ориз диспензер ориз за складирање ориз за домаќинство ориз

DEN 1743.84

★ Висок квалитет на материјал, издржлив, лесен за чистење, здрав и еколошки ★ Контејнерите за складирањ

Носталгија Ретро Широк 2-Парче Тостер, Гроздобер Дизајн Со Трошка Послужавник, Кабел За Складирање &засилувач; 5 Тост Нивоа, Црвено

DEN 719.84

ЕКСТРА ШИРОК ТОСТЕР : 2те големи слотови се совршени за препечени половини од ѓеврек и дебели парчиња ле�

Калапи за пуканки-Калапи За Пупки Од 6 Парчиња, Мувла За Мраз, Калапи За Пукање, Силиконски Калапи За Пупки, Производител На Пупки, Мали

DEN 159.84

Калапи за Конуси од 6 ПарчињаСоздадете совршено замрзнато уживање со нашите силиконски калапи за пупки!

Персонализиран зачудувачки ламблир на каланарам, прилагодено име Вашето крило е подготвено, подарок за женски lубител на девојчиња

DEN 1.00

Шармантна персонализиран Тумблер со брилијантни ламји сè што треба да направите е да кликнете на копче

Зелена зелена пролетна цветна мебел заштитна хартија самолеплива полица Покријте го гнездо креветот за кревети 17,7 инчи на 13 стапки

DEN 3.00

Самолепливи марамчиња чисти со влажна крпа или сунѓер Повеќенаменска употреба и декорација : Одлично з�

Бензоил извади полица за кабинет, тешка должност под мијалник Организатор на кабинетот, корпа за организатор на кујната против 'рѓа, мазна

DEN 0.33

Заштеда на простор : Совршено за каде и да сакате да ги одржувате работите уредни, како што се вашите куј�

Qtencas Бидете внимателни или ќе завршите во мојата проповед од не'рѓосувачки челик изолирано кафе, смешни подароци за пастори, подароци за

DEN 270.56

Подароци за пастори за мажи : „Бидете внимателни или ќе завршите во мојата проповед“ криглата за кафе е

2 компјутери невестински торби за подароци за туширање јута торбички торбички со рачки платно торба за мајка на невестата и торбите

DEN 367.84

Платно, јута Сигурен материјал : Нашата мајка на зетот подароци главно се изработени од квалитетен јута

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.