• Новак
Metric HSS Допрете од десната рака, алатки за навој, Трапи, M9 x 1,25мм, 1 парчиња

Metric HSS Допрете од десната рака, алатки за навој, Трапи, M9 x 1,25мм, 1 парчиња

Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

Спецификации : M9 * 1 Материјал : челик со голема брзина. Висока цврстина, прецизност. Комплетен модел, Поддршка за прилагодување. Целокупниот третман на топлина. Спецификации : M9 * 1. Материјал : челик со голема брзина. Висока цврстина, прецизност. Комплетен модел, Поддршка за прилагодување. Целокупниот третман на топлина. Карактеристики : Метричка допрена од десната рака, челик со голема брзина. 100% квалитет и сосема нови. Висока цврстина и издржлива.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сандвик Коромант Р590-200К60А-11м Коромил Век Квадратни Рамо Мелење Машина, Алуминиум, Завртка Стегач, Десната рака, 60мм Арбор, 200мм Сечење Дијаметар

DEN 844.80

Алуминиумско тело со висока легура со монтирање на арбор Челик тело со коромант капто спојување, ХСК, Ар

Титан ТЦ97564 Цврст Карбид Крајна Мелница, Екстра Долга Должина, 4 Флејта, Квадратен Крај, 30 Степени Хеликс, Тик Обложени, 1 Дијаметар На Сечење,

DEN 5864.96

Премиум СубМикрогран Цврст Карбид Произведено во САД 4 Флејта Еден Крај Екстра Долго Централно Сечење...

Мил за лице Арбор Арбор Шанк 40CR легура на легура на челик за мелење на челик за проширување на шипка за обработка на метали за ЦПУ.

DEN 1209.60

Држачот на алатката за мелница за лице е изработен од висококвалитетен челик од легура од 40 Cr со висока �

Алатки За Сечење кодијак 5566677 ККТ САД Направија Микро Карбид Крај Мелница .047 Дијаметар Квадратен Крај 3 Флејта, Долг Дофат 0.500, Долга

DEN 0.33

Направени во сад од премиум одделение материјал Произведен со напредна геометрија за подобрени перфор�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.