• Новак
Моите родители рекоа писма за лепенка извезено железо на лепенка шива на значка за облека за облека

Моите родители рекоа писма за лепенка извезено железо на лепенка шива на значка за облека за облека

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Овие закрпи можат да се применат на скоро секоја ткаенина со шиење; користејќи постојан лепак на ткаенина или со поставување на топлина со железо DIY железо на лого -закрпи за рачно изработени проекти за уметности и занаети. Модни декоративни закрпи за вез за вас. Издржлив, изработен од високо квалитетен материјал, ако има скршени дупки или лузни на облеката, можете да ги користите овие закрпи за да ги покриете, што ги прави попривлечни. Одлично за дизајнер на облека. Широко користено, можете да пеглате или да шиете на нив на вашата обична облека користејќи постојан лепак за ткаенина или со поставување на топлина со железо. DIY железо на лого -закрпи за рачно изработени проекти за уметности и занаети. Модни декоративни закрпи за вез за вас. Издржлив, изработен од високо квалитетен материјал, ако има скршени дупки или лузни на облеката, можете да ги користите овие закрпи за да ги покриете, што ги прави попривлечни. Одлично за дизајнер на облека. Широко користено, можете да ги пеглате или да ги шиете на вашата обична облека и додатоци како јакни, фармерки, панталони, хеланки, чорапи, ранец, лента за глава, рачен лента, шамија, капа/капа, училишен проект. Време на испорака помеѓу 7 до 21 работен дена. Опис : Закрпи на знамиња се вредни и забавни за вашите уметнички дела DIY ткаенини Ако сакате да направите работа со ткаенина DIY, тоа е совршена декорација за вашите фармерки, панталони, чевли и торби ако сакате да направите некоја поправка на работа, тоа ќе биде Добар избор за санирање на дупките или лузните и да ја покриете нечистотијата на материјалот за облека : Нишка како да се железо : 1 : Ставете ја лепенката на местото што го сакате и загрејте го железото (120-150 ° C).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Меморијална сала А-Ен 2 ПКС-пакети-CKS Patch+Taiwan Flag Lapel Pin, Sew на железо на облека кошули капи ранец, гроздобер закрпи, патриотски амблем,

DEN 1.00

➤ Количина : 1 PC LCKS Меморијална сала лепенка и 1 п тајван знамето лапел (0,7х0,6 инчи) ➤ Висока издржливост и�

Trexd игла за игла Поставете игла кутија Дома Дома голем капацитет Практичен преносен мини рачно рачно рачно шиење торба за складирање на алатка

DEN 2122.24

Овој комплет за шиење содржи многу од најкорисните бои, за да ви даде повеќе избори за шиење За патницит�

Obokata Iron на везени закрпи, мојата крвна група е кафе лепенка, кафе Смешна значка шива на амблем Applique DIY додатоци за јакни од елек, облека,

DEN 119.68

Цврсто и издржливо : Оваа лепенка може да биде железо или да се шие на која било облека, никогаш нема да и�

Панталони Еџ Модифицирани ленти, панталони со железо, скратете ги самолепливи панталони за уста, паста од полите, лента за ткаенини за панталони,

DEN 159.84

1 ПАНТИ Спасувач Панталоните нозете беа предолги и не се вклопуваа, тие се собраа на глуждовите и беа на�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.