• Новак
SDGH полирање дрвена врата рачка цинк легура стол декоративно копче за кабинет, повлечете го прстенот за нокаут отпорни на абење

SDGH полирање дрвена врата рачка цинк легура стол декоративно копче за кабинет, повлечете го прстенот за нокаут отпорни на абење

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Материјал за легура на цинк, отпорен на абење, долг животен век Површинско полирање, лесно, лесно за инсталирање. Повлечете го прстенот, рачката на вратата. Погодно е за дома, ресторан, итн. Може да се користи и како украсен прстен. Материјал за легура на цинк, отпорен на абење, долг животен век. Површинско полирање, лесно, лесно за инсталирање. Повлечете го прстенот, рачката на вратата. Погодно е за дома, ресторан, итн. Може да се користи и како украсен прстен. Функција : материјал за легура на цинк, отпорен на абење, долг животен век. Прстен за влечење на столот, рачка на вратата. Заедлива за дома, ресторан, итн. Може да се користи и како декоративен прстен.Материјал : легура на цинк. За рачни мерења, оставете разлика од 1-3 см. Поради причината за екранот на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поразлична од сликата, ве молиме разберете, ви благодарам. Само продадете го главниот производ, другите украси не се продаваат. Пакетот го вклучува главниот производ, а сликите на други Производите се само за приказ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

N/ / C Универзална Замена Сенка Делови Банџи Комплет И Крајот Капа Со Прстен За Надворешни Безжични Отворено/Затворен Ролетни Нијанси

DEN 186.56

Пријателски за почетници, лесен за инсталирање,едноставен и удобен, Лесна инсталација во неколку еднос�

Држач за Тоалетна Хартија Со Диспензерот За Марамчиња Што Може Да Се Исплакнат За Бања Со Полица За Складирање На Бришење Монтирање

DEN 255.84

Лесен за инсталирање : држачот за тоалетна хартија и марамчиња вклучува упатства, завртки и сидра за мон

Хардвер Шарка Шарка 4 Парчиња 90 Степен Само-заклучување Преклопен Шарка Трпезариска Маса Кревање Маса Поддршка Поврзување Кабинетот Шарка

DEN 1037.12

Инсталирањето е брзо и лесно : не е занаетчија? Не грижете се, овие шарки за покривање се многу лесни за и�

Заклучување на камери, Додатоци За Замена На Кутии за Алати LBTODH 2pcs Се Погодни за Кабинети За Прекинувачи, Кутии за Дистрибуција, Кутија за

DEN 2.00

Висок квалитет : уникатен дизајн, издржлив Материјал на производот : легура на цинк, површинска обработк

Пронајдокот се однесува на шина за лизгање на кабинетот од типот на топчести лежишта, Слајдови За Тешки Фиоки, Тркачи За Топчести Лежишта

DEN 6339.36

● Подебел и поширок : Изработен од задебелен челик со висока густина од 2,5 мм, проширен за 76 мм за да се об

Равенокс Извртено Јаже Од Унманила | Полипропиленски Кабел Од Проманила За Внатрешна Надворешна Употреба | 3/16-Во Дијаметар од 2 инчи | за

DEN 2.67

Полипропилен ПОЛИПРОПИЛЕНСКО ЈАЖЕ АЛТЕРНАТИВА : Природен изглед со вештачка сила и водоотпорна завршн�

Тигал 2 ПАРЧИЊА Гроздобер Антички Рачки Од Легура На Цинк, Четкана Црвена Бронзена Цветна Фиока За Ретро Кабинет Влече Со Завртки За Вратата

DEN 1.33

Големина на производотДолжина на рачката за влечење : 17см / 6,7 инчи; ширина на рачката за влечење : 3,5 см / 1,

ГЕРОТКР 4 парчиња Копчиња За Кабинети, Копчиња За Комоди, Копчиња За Кујнски Ормари, Повлекувања И Копчиња За Фиоки, Рачки За Кабинети И Фиоки,

DEN 659.20

① Рачки За фиоки Големина : 1 18х0, 82х0, 78 во / 30х21х20 мм.} Материјал За Копчиња За Фиоки : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Ста

MFYS 10 Долг кабинет Повлечете ја рачката на кујнските копчиња и рачките на фиоките за фиоки влечат мебел рачка златна врата хардвер

DEN 168.00

[Мерење] : 2 дупки, растојание на дупки : 10 "(256мм) Целокупната должина : 300мм (11,8 инчи) Висина : 11мм (0,43 инчи) Ди

Нова врата на кабинетот LON0167 е прикажана метална половина круг сигурен капа за ефикасност, прикриени шарки со должина од 83мм 2 парчиња

DEN 1.33

Стил : / ; (издржлив во употреба) Боја : сребрен тон, црн; Тежина : (Најновата технологија) 80g Содржина на пак

4/10 парчиња Шарки за Пеперутки w/Завртки сребро 25мм-40мм 4 Дупки Мебел Градите Дрво Накит Кутија Вино Подарок Случај Ретро Декор Легура

DEN 2.00

Боја : 4сетови 40х33мм Издржлив и лесен за инсталирање Убави украсни шарки Совршен за гроздобер дрвена кут

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.