• Новак
Szliyands Бришење Надворешна Алатка За Заоблување, Отстранувач На Челични Бруси Со Голема Брзина за Поправка На Оштетените Завртки, Алатки За Отстранување На Триаголн?

Szliyands Бришење Надворешна Алатка За Заоблување, Отстранувач На Челични Бруси Со Голема Брзина за Поправка На Оштетените Завртки,

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Алатките за бришење се изработени од челик со голема брзина, имаат карактеристика на висока јачина и цврстина, обезбедуваат долго време користење Тие можат ефикасно да ги поправат оштетените завртки и да ги затегнат навртките на место. Алатката за бришење од нерѓосувачки челик е погодна за употреба, само закачете ја на крајот од вежбата за напојување и користете ја најниската брзина, а потоа малку притискајте за да го отстраните брусот. Оваа алатка работи преку стрижење метален слој по слој, поедноставување на процесот на поправка и намалување на времето за поправка. Опремен со едноставен и безбеден дизајн, без исеченици, искри или изгореници, помалку повреди ќе се случат при неговото користење. Алатките за бришење завртки се ефикасни на нерѓосувачки челик, алуминиум, дрво, пластика, благ челик, тврд челик, можат да ги задоволат сите ваши потреби. Како Да Се Користи? 1.Прикачете ја надворешната алатка за бришење на комората до крајот на вашата вежба за напојување 2.Користејќи ја најниската брзина на дупчалката и малку притискајќи за да ја отстраните Ефикасната Алатка за брус со овие алатки за бришење надворешни шамии за дупчалка, можете брзо да ги поправите завртките и да ги затегнете навртките на место, заштедувајќи време, многу практично Во Вашиот секојдневен Живот Безбедна Алатка Овие заби за бричење можат безбедно И ефикасно да ги сечат завртките слој по слој без искри и изгореници, И тие Нема да ги повредат Вашите раце Алатка За Отстранување Бруси Убаво За поправка на завртки И затегнување навртките на место, елиминирајќи ја потребата да се замени другиот хардвер, особено За Оние Што Тешко се наоѓаат спецификација : боја : црн материјал : висококвалитетниот пакет од нерѓосувачки челик вклучува : 2 х отстранувач на бруси на триаголник.

Главните карактеристики

Color:
Black
Material:
High Quality Stainless Steel
Package Include:
2 x Triangle Shank Burr Remover :

Избор на клиент

Tiamech A4 Облак Ѕвезда Месечината Матрица за Сликање На Дрво Еднократно Слоевитост Матрица DIY Бележник Боење Декоративна Големина 8.3 x

DEN 1.00

Пакетот доаѓа со : ќе добиете 1 парче матрица за сликање за повеќекратна употреба, кои се со големина А4 8,3

Сон Господар Допрете Светла ПРЕДВОДЕНА Притисни Светла Стап На Светла Пренослив Под Кабинетот Осветлување Батерија Управувана &засилувач;

DEN 1556.80

Quer SUPER BLIGHT® Користете нова технологија ЗА led светло,невидена осветленост, може да произведе мека светлин

Рачна Алатка За Хиропрактика, 6 Нивоа Рачна Хиропрактична Алатка За Коректор За Прилагодување На ' Рбетот Длабока Смирувачка Стрес

DEN 2.00

Прилагодливо на шест Нивоа : 50н, 100Н, 150Н, 200Н, 250Н, 300Н, шест нивоа прилагодлива сила за масажа поефикасна и �

Митра фузија кожа кревање Тежина кревање моќ поддршка за грб појас за кревање тежина мажи појас за кревање тежина жени појас за кревање тегови

DEN 1.67

Митра фузија кожен комбо џиновски појас за кревање тегови е дизајниран специјално за љубителите на фит�

Праски &засилувач; Уредни Премиум Бамбус Зиплок Торба Организатор за Фиоки. Минималистички ,esетски И Елегантен Дизајн Компатибилен

DEN 0.33

ПРЕКРАСЕН и ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН : организатор на фиоки за пластични кеси од бамбус зиплок за кујна, органи

Pretyzoom 24 парчиња wallидни приказни материјали мини овални мали партиски рамка привлечни барок, правење додатоци античка уметност домашна

DEN 1.67

Снабдувања за накит : живописен и природен модел на мала рамка со фотографии може да биде удобно и елега�

YYYSHOPP Двојна Глава 8 Ножеви Напојува Шпорет Вентилатор Алуминиум Тивок Еко-Пријателски За Дрво Најавите Горилник Камин Вентилатор

DEN 2097.28

Овој вентилатор за горилници е дизајниран да обезбеди многу широк опсег на топлинска струја, така што м�

Кактус Ѕид Налепница заклучување контејнери За Складирање Храна заклучување контејнери За Складирање Храна Зајак Статуа Пластика

DEN 1369.60

?● За Ноќта На Вештерките 1 ● човек наречен Јаскек кој беше добро познат пијаница и скржавецЕдна вечер д

Festivàle 2 пакувања за ладење крпи испарувачки лесни инстантни студи на концерти на фестивали пешачење јога кампување на отворено на плажа

DEN 2.33

2 крпи за инстант ладење Пешкир за ладење на фестивалот е изработен од 50% полиестер, 50% полиестер за ладењ

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.