• Новак
Очистување на веѓите, не'рѓосувачки челик тример за веѓи за веѓи, преносни веѓи за бричење на лицето за отстранување на косата на лицето, алатката за залепење на веѓ

Очистување на веѓите, не'рѓосувачки челик тример за веѓи за веѓи, преносни веѓи за бричење на лицето за отстранување на косата на лицето,

Вреднување на стоката:
DEN 85.12

Пристапност
Во достапна форма

Алатка за шминка за професија : Алатка за дермабразија на лицето, што се користи како бричење на лицето за да се отстрани вишокот на крзно од праска на лицето, а исто така се користи за отстранување на фината коса на вратот, нозете и линијата за бикини Создадете совршени веѓи без да се извалкате, восочувате или навојте. Тоа е одлична замена за пинцети, восочни ленти, епилатори, креми за депилатор и бричење. Уникатен дизајн : Не -лизгачка рачка и преносно пакување, дизајн на ленти што не се лизгаат, удобен за држење, лесен за контрола и ракување, лизгава и нежна. Покривот од смола може да спречи гребнатини, нечистотија и прашина, ве молиме следете ја насоката на раст на веѓите при користење на бричење. Брза и лесна за употреба : Прецизно сечилото од не'рѓосувачки челик од бричење, работ на бричење усвојува заштитен дизајн, го проширува пресекот на сечилото и крпата од мрежи, обезбедува удобно искуство за бричење и спречува повреди на кожата. Измазнува и ексфолира, оставајќи ја кожата да се чувствува мека и лизгава. Безбедносен раб на сечилото, брзо и лесно отстранете ја косата и исечете ги веѓите и брадите. Широко користете : Тримерот за веѓи е опремен со безбедносен капак и е дизајниран да биде лесен и преносен, за да можете да го носите со вас кога патувате. После употреба, затворете го капакот и држете се подалеку од децата. Лесна и преносна амбалажа, погодна за патување, восочни ленти, крем за отстранување на влакна и бричење се носат во вашата торба. Безбеден бричење на веѓите : висококвалитетен не'рѓосувачки челик тврд остриот, незгоден тример на веѓите, но безбеден. Подолгата мрежа го зголемува сечење на сечилото за подобро да ги обликува веѓите за ученикот. Погодно за кастрење на веѓите и косата на лицето без лесно оштетување на кожата. Алатка за шминка за професија : Алатка за дермабразија на лицето, што се користи како бричење на лицето за да се отстрани вишокот на крзно од праска на лицето, а исто така се користи за отстранување на фината коса на вратот, нозете и линијата за бикини. Создадете совршени веѓи без да се извалкате, восочувате или навојте. Тоа е одлична замена за пинцети, восочни ленти, епилатори, креми за депилатор и бричење. Уникатен дизајн : Не -лизгачка рачка и преносно пакување, дизајн на ленти што не се лизгаат, удобен за држење, лесен за контрола и ракување, лизгава и нежна. Покривот од смола може да спречи гребнатини, нечистотија и прашина, ве молиме следете ја насоката на раст на веѓите при користење на бричење. Брза и лесна за употреба : Прецизно сечилото од не'рѓосувачки челик од бричење, работ на бричење усвојува заштитен дизајн, го проширува пресекот на сечилото и крпата од мрежи, обезбедува удобно искуство за бричење и спречува повреди на кожата. Измазнува и ексфолира, оставајќи ја кожата да се чувствува мека и лизгава. Безбедносен раб на сечилото, брзо и лесно отстранете ја косата и исечете ги веѓите и брадите. Широко користете : Тримерот за веѓи е опремен со безбедносен капак и е дизајниран да биде лесен и преносен, за да можете да го носите со вас кога патувате. После употреба, затворете го капакот и држете се подалеку од децата. Лесна и преносна амбалажа, погодна за патување, восочни ленти, крем за отстранување на влакна и бричење се носат во вашата торба. Безбеден бричење на веѓите : висококвалитетен не'рѓосувачки челик тврд остриот, незгоден тример на веѓите, но безбеден.

Главните карактеристики

Item Type:
Eyebrow Trimming Knife
Material:
Stainless Steel, ABS
Product Use:
Eyebrow Trimming, Shaving
Package List:
1 x Eyebrow Trimming Knife :

Избор на клиент

Капак на куќиштето За Амазон Поттикне Допир 2014 Ројдер Тенок Заштитен Капак Паметен Случај За Модел Wp63Gw Функција За Спиење/Будење, Црн Јаглен

DEN 859.20

●Универзална Компатибилност● : овој случај За Поттикнување е дизајниран да одговара на сите модели На

Ламба за маса на Атај, ламба за читање на ламба модерно железо 3 нозе погодно за дневна соба спална соба канцеларија салон за заштеда на

DEN 0.67

Кожната лабави со метални налепници е елегантна, удобна и издржлива Стапала на ламбата од пепел, ретро м

Намачкајте Рециклирана Папка Со Висечка Датотека Со Јазиче, Прилагодливо Јазиче Со 1/5 Сечење, Големина На Буква, Стандардно Зелено,

DEN 0.33

Вклучува 25 папки со висечки датотеки со големина на букви (113 / 4" W x 91 / 4" H исклучиво од прачки и јазичиња) к

Даксига Простор Грејач за Внатрешна Употреба, 1500w Електричен Пренослив Грејач Со Термостат, Керамички ПТЦ Соба Грејач со 3 Режими,

DEN 1279.84

●Повеќекратна безбедносна заштита●Изработена од ПТЦ керамика за да се запре греењето, вградена интел�

Бестонзон Терариум 2 парчиња Супа Бел Чај И Чинии Ресторанмл Сос Зачини Кечап Истурете Контејнер Чаша Б Гроб Чинија Сини Бокали Кафе

DEN 1.33

Јадења Од Соја Сос : СТОМНА ЗА ПЕНЕЊЕ МЛЕКО : истурачот за млеко содржи излив без капка и рачка за зафат; б

Вајнер Куче Миленичиња Кучиња Автомобил Виси Украс Кристален Приврзок Ретровизор Внатрешна Декорација За Мажи Жени Шестоаголник

DEN 1.67

Материјал : Изработен од стакло, не е лесен за деформација, многу издржлив Дизајн : рабовите и аглите на п

Fblfobeli Хард Ева Патување Носење Случај Компатибилен СО EMКХИЛ ЕМФ Метар, Детектор Тестер Заштитни Отпорни На Удари Торба За Складирање

DEN 1.00

? Оваа тврда торбичка за патување е наменета За Детектор ЗА МЕТАР EMКХИЛ ЕМФ Висококвалитетен Материјал :

Организатор на електроника, Организатор На Мали Кабли За Патување, Торба За Носење, Компактна Технолошка Торба За Електронски Додатоци, Жици,

DEN 0.33

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Осветлено Огледало За Суета Во Бањата Од Стерлинг од КОЛЕР, Колекција На Сончеви Полиња, Правоаголно ОСВЕТЛЕНО ОГЛЕДАЛО БЕЗ Рамка, 78901-37-НА

DEN 8761.92

Боја Рендерирање Индекс (CRI) на >90 за вистинскинадневна светлина искуство Компатибилен СО затемнувачи Н�

Тв Ѕид Од НЕРЃОСУВАЧКИ Челик стои Со Држач За Повеќето 26-55 Инчи Рамни Заоблени Телевизори,Закривен Држач За Ѕид На ТВ До 30 КИЛОГРАМИ

DEN 1.33

Може безбедно да се закачи на ѕидот со вклучена заштита против навалување за да се спречат несреќи Прил�

DINGEE 8 Пакет Винил Обложени Тешки Куки За Виси, Големи Скалила Куки За Складирање Организатор, Гаража Велосипед Куки,Гребен Закачалка Кука,Голем

DEN 1.00

НЕЛИЗГАЈТЕ ги овие тешки куки дијаметарот на металната жица е 8,2 мм Многу цврст и може да носи тешки пред

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.