• Новак
Jshanmei Риболов барел вртења со висока јачина на риболов вртливите вртоглави риболов риболов конектор бакар не'рѓосувачки челик за риболов додатоци за бас пастрмка с

Jshanmei Риболов барел вртења со висока јачина на риболов вртливите вртоглави риболов риболов конектор бакар не'рѓосувачки челик

Вреднување на стоката:
DEN 1374.40

Пристапност
Во достапна форма

【Цврст материјал за вртење на риболов】 вртливите на риболов буриња направени од не'рѓосувачки челик и легура на бакар, може да поднесе голем притисок Нежната и никелската површина би спречила да 'рѓоса. 【Нежните ротирани и без пресврт】 Барел за вртења на риболов непречено може да ротира 360 ° и да ја апсорбира ротацијата на мамката пред да го пренесе на риболовната линија. 【Стабилна врска】 прстените на двата краја се мазни и лесни, не би ги гребеле линиите. Врвот на риболов од не'рѓосувачки челик обезбедува постабилна врска и издржлива со употреба. 【Поврзете линија и мами】 Преку вртливата коонекција помеѓу риболовната линија и мами, мами ќе го задржи движењето на природата и линијата нема да се извртува или да се исече. 【Мулти употреба】 вртливите може да се користат во различни ситуации, како што се риболов на реки, риболов на море, риболов со летање, риболов на сурфање, риболов на риболов, риболов на плажа и така натаму. Различни големини на располагање, кои се движат од мали риби како бас скуша до големи риби како туна. 【Цврст материјал за вртење на риболов】 вртливите на риболов буриња направени од не'рѓосувачки челик и легура на бакар, може да поднесе голем притисок. Нежната и никелската површина би спречила да 'рѓоса. 【Нежните ротирани и без пресврт】 Барел за вртења на риболов непречено може да ротира 360 ° и да ја апсорбира ротацијата на мамката пред да го пренесе на риболовната линија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ФРТКК ТАКТИЧКИ Д-прстен клип со кука и јамка за додатоци за ранец Додатоци за клучеви за клучеви, воен адаптер за Д-ринг за мол-торбички

DEN 95.84

Едноставно и безбедно : лесен за инсталирање, голема јачина и издржлива Мултифункција : Наменето за молс

Безбедност на штандот на дрвото Скигуард: Прилагодлива лавра за лак за лов на дрвја, лесен лов на лов на лов на безбедност, удобно безбедно

DEN 2.00

Полиестер 100% полиестерска ткаенина (подлога за подлога), премиум надградена безбедносна лента, доаѓа ст

Обликувајте ја торбичката со шише со вода, тактичка торба за складирање на држачи за 17oz, преклопена лесна воена мрежа за шишиња со шише

DEN 97.44

? 【Совршено лов се вклопува може да се преклопи до големината 5,5 "(H) x 2" (l) x07 "(w) како клучен пакет кога не е

ПИСКИФУН риболов клешти, клешти за риболов со солена вода со сплит прстен, отстранувач на риба, отпорност на корозија, лет риболов клешти со

DEN 319.84

【Подароци за рибар】 Додадете ултралејт писифун солена вода алуминиумски клешти за риболов на вашиот р

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.