• Новак
Хекс заостанува завртки од 18-8 не'рѓосувачки челик-3/8 x 5-1/2 QTY-1,000

Хекс заостанува завртки од 18-8 не'рѓосувачки челик-3/8 x 5-1/2 QTY-1,000

Вреднување на стоката:
DEN 1204.80

Пристапност
Во достапна форма

Завртките на заостанување имаат хексадецимална глава и се дизајнирани да бидат управувани со клуч или хексадецимален возач Завртките за заостанување, исто така, обично се нарекуваат завртки за заостанување, бидејќи тие се значително поголеми од повеќето други завртки. Во суштина, тоа е само многу голема завртка од дрво со навои што се протегаат на врвот. Тие ги карактеризираат острите навои за сечење на завртка од дрво или завртка за лим и имаат рамо под главата (во подолги должини), но сè е намалено во големина за употреба во поголеми апликации. На овие завртки обично им е потребна претходно дупчење и не се препорачуваат како само-прислушување. Завртките на заостанување имаат хексадецимална глава и се дизајнирани да бидат управувани со клуч или хексадецимален возач. Завртките за заостанување, исто така, обично се нарекуваат завртки за заостанување, бидејќи тие се значително поголеми од повеќето други завртки. Во суштина, тоа е само многу голема завртка од дрво со навои што се протегаат на врвот. Тие ги карактеризираат острите навои за сечење на завртка од дрво или завртка за лим и имаат рамо под главата (во подолги должини), но сè е намалено во големина за употреба во поголеми апликации.

Главните карактеристики

Избор на клиент

AEXIT M6X90MM 58mM нокти, завртки и сврзувачки елементи за половина конец на мебел за мебел за мебел за мебел за мебел W барел ореви и завртки

DEN 164.96

Име на производот : завртка за мебел + орев од барел; Материјал : метал; Главна боја : бронзен тон Содржина

M3 шестоаголен приклучок за глава на главата Парафоузо Торнилос Ален завртка за завртки со завртки на хексадецимални имбуси лаптоп парафос schroeven

DEN 664.00

Големина : М3, должина : М322мм (340 парчиња) Димензии : М3*5 Е прилагодено : да Број на модел : М3 Пакет : 1000 парчи�

Mahza навој вметнат прирабници со приклучок за хексадецимален мебел за глава, орев од цинк легура железо од јаглерод челик дрва од дрво орев,

DEN 2.33

Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање Alaloso обезбедува ма

Вметнете орев од дрво, издржлива хексадецимална површина од железо галванизиран хексадецимален погон Вметнете орев, поправка на автомобили

DEN 2.67

Опремено со различни спецификации на хексадецимални клучеви, погодно за ваша употреба и лесен за инста�

Завртки 25 парчиња 304 шалтери од не'рѓосувачки челик за прислушување на главата за прислушување на завртки за прислушување на главата

DEN 363.20

Снабдувања на DIY : Метал Стил на возење : Филипс Тип на завртка : завртки за самоприслушување Стил на глав�

Тауфе орев слива бакелит рака затегнете ја навртките за прицврстување на копчето за рачка на конецот црна рачна палец на палецот на палецот

DEN 1334.40

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

Комплет за комбинација на завртки - 150 парчиња хексадецимален приклучок за завртки за завртки постави не'рѓосувачки челик - отпорни на индустриски

DEN 227.04

Комплетот за комбинација на завртки за приклучоци за приклучок и орев има широк спектар на употреба, по�

Мали делови 18-8 завртка за машина од не'рѓосувачки челик, обична завршница, вентилатор, тава глава, погон на Филипс, должина од 1/8 , нишки

DEN 78.72

188 Не'рѓосувачки челик обезбедува добра отпорност и јачина на корозија Fillips Drive има слот за Xформа што при

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.