прицврстувачи

прицврстувачи

Завртки 10 парчиња 4-40 Ален конкавни завртки за завртки Внатрешна шестоаголна завртка за завртки за завртки Машини Ориз Болт

8 Мислењата на корисниците
DEN 518.40

Должина : 1 / 2 " DIY материјали : Метал Пработеност Стил на погон : хексадецимален приклучок Завртка Тип : Ма�

Мебел од дрво од дрво, цинк легура, хексадецимален приклучок, вметнете завртки за е-ореви M6x25mm 100pcs (Tornillos De Inserción

9 Мислењата на корисниците
DEN 364.64

Големина на хексадецимален штекер : 6мм / 0,24 "; глава Дија : 8,5мм / 0,33" Надворешна диа : 12мм / 0,47 "; Име на пр�

Завртки Occus MXCH4 500PCS M3/M4/M5 12,9 одделение јаглероден челик хексадецимален приклучок за капаче за капаче за завртки за

10 Мислењата на корисниците
DEN 1.00

Направено од јаглероден челик, екстремно висока цврстина, ги прави добри во тоа што се спротивставуваа�

Завртки M10 PVDF Силна отпорна на корозија отпорна на силна киселина и алкални отпорни на хексагонални пластични завртки со висока температура

10 Мислењата на корисниците
DEN 520.00

Големина : M10x50mm (1 парчиња) Стил на глава : Хекс Тип на завртка : завртки за машина Стил на возење : Надвореш

Завртки 5 парчиња M6 од не'рѓосувачки челик бранови бранови завртки за обложување на мониста, пролетни топки за завртки за завртки

3 Мислењата на корисниците
DEN 2.33

Големина : M6x30mm Тип на завртка : завртки за машина Материјал : Не'рѓосувачки челик Е прилагодено : да Снабд

2PCS M4X13.5/15mm Титаниум легура Ален завртка мала форма на главата Хексагон бирање H/L пред бирање на прилагодување на задниот дел од затегнување

4 Мислењата на корисниците
DEN 0.67

Димензии : M4x15mm (сребро) Материјал : легура на титаниум Е прилагодено : да Број на модел : EWRR7983299 IREO3 IPOREDI0 P43 O

Syzhiwujia завртка и орев сет 304 не'рѓосувачки челик, надворешна шестоаголна завртка за завртки за завртки, завртка за продолжување, M6-M630

13 Мислењата на корисниците
DEN 0.33

Премиум материјал : Избраните завртки и ореви се изработени од извонреден не'рѓосувачки челик, имаат с�

Завртки и ореви од не'рѓосувачки челик Внатрешна и надворешна орев за конверзија на забите, намалување на орев, конец, ракав

8 Мислењата на корисниците
DEN 1017.12

Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржлив�

10 парчиња/лот бел цинк картон челик M4 завртки за завртки за ламби M4X6MM M4X8MM M4X12MM Тема за заби за заби за заби додатоци за прицврстувачи

13 Мислењата на корисниците
DEN 2.00

Големина : M4x8mm Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Јаглероден челик Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на

X-Gree M8X40mm одделение 4.8 јаглероден челик крило завртка од пеперутка 10 парчиња (Vite A Farfalla Alare In Acciaio Al Carbonio 4.8 Di

8 Мислењата на корисниците
DEN 1.67

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Содржина на пакетот : 10 парчиња X крило завртка за пеп�

2 завртки за завртки за завртки за завртки, професионална трајна висока цврстина M6 навојна завртка за завртки за цилиндер на

8 Мислењата на корисниците
DEN 2.67

Широка примена : Може да се користи за генератор на бензин, бензинска пумпа, машина за микро обработка, г�

Mahza навој вметнат прирабници со приклучок за хексадецимален мебел за глава, орев од цинк легура железо од јаглерод челик дрва од дрво орев,

5 Мислењата на корисниците
DEN 2.33

Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање Alaloso обезбедува ма

X-Ree 4PCS M6X38MM 304 Не'рѓосувачки челик тркалезна плоча со плоча и хексадецимална орев (4PCS M6X38MM 304 ACERO INOXIDABLE REDONDO U-BOLT

2 Мислењата на корисниците
DEN 216.00

Име на производот : UBOLT; Содржина на пакетот : 4 PCS X UBOLT, некои делови за фитинг Материјал : 304 не'рѓосувачки �

Kekeyang 304 не'рѓосувачки челик, хексагонална завртка, орев, рамна мијалник и комбинација на сет за миење садови, M10-M1025mm 10 комплети завртки

2 Мислењата на корисниците
DEN 1108.80

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Орев за прицврстување, M4/M5 хексадецимални ореви од цинк легура железо во внатрешноста на приклучокот вметнете ореви за мебел од дрво

9 Мислењата на корисниците
DEN 1.33

【Легура на цинк】 Овие хексадецимални ореви се направени од висококвалитетна легура на цинк, висока цв�

2 парчиња M16 Хексагон вграден експанзија завртка за завртки цинк со климатизација Внатрешна декорација завртки за завртки за

11 Мислењата на корисниците
DEN 2.00

Големина : M16x120mm Е прилагодено : да Број на модел : 5 DGHD278 D178 DAU19 D Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Јаглероде�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.