• Новак
4-40 x 9/16 Машински завртки/Филипс/рамна глава/18-8 не'рѓосувачки челик/црн оксид

4-40 x 9/16 Машински завртки/Филипс/рамна глава/18-8 не'рѓосувачки челик/црн оксид

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Рамен 82 ° Филипс Машинска завртка. Произведено до ASME B18. Челик црн оксид над 18-8 не'рѓосувачки челик. Рамен 82 ° Филипс. Машинска завртка. Произведено до ASME B18. Челик црн оксид над 18-8 не'рѓосувачки челик. Прицврстувач за исправено тресење со надворешни навои дизајнирани да поминат низ дупка или орев за да формираат нишка за парење за завртката. Машински завртки формираат раствор за прицврстување супериорно во јачина на завртки за навој.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Завртки 1000pcs M38 црна челик шестоаголник на копчето за приклучок за шрафчиња за завртки за шрафчиња од печурки од 3 мм, завртки за машина

DEN 2.00

Стил на погон : Хекс штекер Тип на завртка : завртки за машина Стил на глава : круг Материјал : Јаглероден �

Вметнете орев од дрво, издржлива хексадецимална површина од железо галванизиран хексадецимален погон Вметнете орев, поправка на автомобили

DEN 2.67

Опремено со различни спецификации на хексадецимални клучеви, погодно за ваша употреба и лесен за инста�

50 парчиња, 25 * 25мм бронзено железо тапацир за нокти Антички накит кутија кутија софа декоративна тактичка столче за декоративни мебел за

DEN 1.67

Е прилагодено : да Дијаметар на Шанк : 25мм Дијаметар на главата : 25мм Број на модел : 25мм Е прилагодено : да.

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.