• Новак
Гума лента, буна-n гума, ширина 36 во, гума должина 2 во, гума дебелина 3/32 во, лепило за поддршка од 60А

Гума лента, буна-n гума, ширина 36 во, гума должина 2 во, гума дебелина 3/32 во, лепило за поддршка од 60А

Вреднување на стоката:
DEN 134.24

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет : Buna-N/нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете страни Издржливост : Нашата комерцијална Буна-Н ќе остане силна во широк спектар на температури и под многу услови. Повеќенаменски : Овој материјал има одлична отпорност на абразија, адхезија на метали, отпорност на масло и отпорност на растворувач. Разновидни апликации : Препорачано за петрохемиски и индустриски апликации, како што се заштита на опрема, заптивка, запечатување, амортизирање и полици. Лесен за употреба : Овој материјал е лесен за употреба и пресечен доколку е потребно. Висок квалитет : Buna-N/нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете страни. Издржливост : Нашата комерцијална Буна-Н ќе остане силна во широк спектар на температури и под многу услови. Повеќенаменски : Овој материјал има одлична отпорност на абразија, адхезија на метали, отпорност на масло и отпорност на растворувач. Разновидни апликации : Препорачано за петрохемиски и индустриски апликации, како што се заштита на опрема, заптивка, запечатување, амортизирање и полици. Лесен за употреба : Овој материјал е лесен за употреба и пресечен доколку е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Месинг Шим занаетчиски занает, модели, подобрувања во домот и метална плоча за правење накит, за метална уметност во индустријата,

DEN 750.40

Имајте убаво механичко однесување и термичка стабилност Може да биде заварување и мазнење на другите п�

Miking 6 пакет Плексиглас лист, 12 ”x 12” квадратен панел 1/8 ”дебел транспарентен акрилен лист со заштитна хартија употреба за изработка

DEN 479.84

Кристално чисти пластични чаршафи : Висока класа оценка А јасно финиш, заедно со подобрена временска и У

Месинг Метал Алуминиум Лим Бакарна Фолија Бакар Лим 99.9% Чиста Ку Фолија Плоча Има Добра Термичка Стабилност Месинг Плоча Месинг Плоча

DEN 1572.16

Кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи обработка на топол и ладен притис�

НИЈАНКСИН Бакар Лим Фолија Бакар Лим Метал Месинг Цу Метал Лист Фолија Плоча Мазна Површина Исклучителна Организација Дебелина Месинг

DEN 1.00

100% и висок квалитет Мазна површина, ниска содржина на кислород Висока чистота, фина организација Одличн

Yuesfz бакарен лист фолија од бакарен лим метал метална плоча со фолија на фолија широко користена во плочата за производство на нане.

DEN 1137.76

100% и висок квалитет Мазна површина, ниска содржина на кислород Висока чистота, добра организација Одлич

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.