суровини

суровини

Пазарна жица на Мерлин, кабел за кабел за плетенка од бакар 2м/6. 56ft Флексибилност голи метални плетенки со плетенка со неинсилирана жица

2 Мислењата на корисниците
DEN 1.00

Кабелот со рамен затемнет бакар плетенка е изработен од висококвалитетна затемнета мека бакарна жица с

Метал бакарен лим од бакар од бакар од бакар 99,9% чиста чиста плоча за фолија Популарни дебели материјали за покриви и водоотпорни слоеви

12 Мислењата на корисниците
DEN 752.00

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

Yuesfz бакарен лист фолија од бакарен лим метал метална плоча со фолија на фолија широко користена во плочата за производство на нане.

13 Мислењата на корисниците
DEN 1137.76

100% и висок квалитет Мазна површина, ниска содржина на кислород Висока чистота, добра организација...

Малку високи афионски метални бакарни фолија од метал лим од метална плоча метална метална метална плоча метална метална обработка на

13 Мислењата на корисниците
DEN 2.00

Повеќекратна големина : приближно8mm, 100x200x1mm, 100x200x1.5mm, 100x200x2mm, 100x200x2.5mm, 100x200x3mm, 100x200x4mm, 100x200x5mm Добри механички

Месинг Плоча Бакар Лист Фолија Месинг Лист МУВЛА САМОСТОЈНА Дебелина 0,5 мм, 100х150мм За Употреба Во Развој На Производи Метал Обработка Месинг

10 Мислењата на корисниците
DEN 0.33

Повеќе Големина : прибл8mm,100x150x1mm,100x150x1.5mm,100x150x2mm,100x150x2.5mm,100x150x3mm,100x150x4mm,100x150x5mm Добри механички својства, терм

САД запечатуваат најголемиот дел-RS-N40TXT-112 Текстурален гумен лист со неопренови со акрилно лепило, 40a, 1/8 висина, 36 ширина, должина од

15 Мислењата на корисниците
DEN 1.33

Облик : лист; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : Акрилно лепило Дебе�

Z Креирај дизајн месинг плоча од месинг лента за месинг, добра машинска обработка, 0. 6x305x1000mm висок строг. Метална бакарна

5 Мислењата на корисниците
DEN 3.00

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

Плоча за бакарни плочи за бакар за бакар на Yiwango, занаетчиски бакарни чаршафи за, занаети, поправки, емајлинг, електрични месинг

15 Мислењата на корисниците
DEN 1.67

Месингот има голема јачина, висока цврстина и добра пластичност, но сепак може да издржи добро обработк�

Гумен лист, оценка на економија на неопренови, ширина на гума 12 во, гума должина 36 во, гума дебелина 3/16 во, 70А, обична поддршка

8 Мислењата на корисниците
DEN 350.88

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.