• Новак
Шие трендови 5 јарди пар кука и лента за очи 1 инчен растојание сребрена метал црна памучна коска за обложување на корсет корсет за шиење на долна облека

Шие трендови 5 јарди пар кука и лента за очи 1 инчен растојание сребрена метал црна памучна коска за обложување на корсет корсет за шиење на

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

⭐ Големина : ширина 1 инчи, долга 5 јарди ⭐ Растојание : 1 инч. ⭐ Материјал : полиамидни влакна, метал од не'рѓосувачки челик. ⭐ Користете : Нашата висококвалитетна лента може да се користи за сопствена облека, долна облека, каросерии, сценски носии, проект за DIY и каде и да ве однесе вашата имагинација!. ⭐ Грижа : Лесно за миење на ладна или топла температура. ⭐ Услуга за клиенти : Ние нудиме 24/7 услуга за пријателски клиенти по барање. Ако имате какви било прашања или проблеми, слободно посетете се до нас преку е -пошта!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мои Мирони 450 парчиња 15 бои Сијалички безбедносни иглички Избрани поставени иглички во форма на круша од пикави со кутија за складирање

DEN 1.33

Овие безбедносни иглички се изработени од врвен челик, трајни и не се лесни за кршење ⭐total должина : 22мм

Txsn 70pcs железо на везени закрпи, случаен разновиден стил декоративни закрпи за облека, панталони, ранци, капи, фармерки, додатоци за DIY.

DEN 0.67

Избрани со 70 парчиња извезени закрпи по случаен избор, кои вклучуваат повеќе од 200 видови на различни де�

Забележете ги децата играчки 5 парчиња Божиќен занает DIY цртање сликарство бело празно снешко кукла модел Божиќ за моделирање пена за

DEN 0.67

Дозволете ви да му дадете целосна игра на вашата имагинација, родителско дете, развој на мозок и практич

Кускул 32 јарди цветни жични ленти 8 ролни Акварел роза цвет лента Денот на мајката жичен раб лента пролетна летна подарок лента за лента за шиење

DEN 271.84

??? Совршено и доволно за да ги задоволите вашите различни потреби за декорација на пролетно лето и матер

Jydqm морнарица сина секвенца цветна јака извезена наметка апликации чипка ткаенина за ткаенини нето шијат на закрпи за фустан за

DEN 1209.60

Употреба : Само шиење Големина : 29см x 31см Материјал : ткаенина; чипка; мрежа Апликација : фармерки, капа, м�

5 двор цветна гитарска чипка работ на работ на лента 1-1/3 Ширина на гроздобер стил надвор од белиот облик на ткаенини изложени примери

DEN 57.44

Боја : исклучено бело; Материјал : полиестер; Ширина : 3,5 см (1,38 ") Должина : 5 јарди (ќе бидат испратени во е�

Longan Craft 3 парчиња топол владетел на полите за ватирање на топло пеглање отпорен на топлина, мерење на владетел железо топол Хемер владетел

DEN 3.00

【Површината што не е лизгање】 може да помогне да се одржат памук, платно, полиестер и други ткаенини цв�

Прасако 6 парчиња црни пиратски закрпи за очи за очи 3Д прилагодливи една череп за очи, пиратски капетан, лепенка за очи за возрасни деца

DEN 2.00

Што можете да добиете : ќе добиете 6 парчиња од 3Д пиратски лепенка со црни еластични јажиња, секоја голем

Ирисгарден 10 двор 4мм Рамна Еластична Лента Јаже Гумена Лента Уво Виси Јаже Појас Лента Стринг Кабел ЗА Масло САМОСТОЈНА Облека Занает За Шиење

DEN 223.84

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.