• Новак
Држачи за ролни за хартија за хартија со мермерна база и држач за рачна крпа од Т-форма, четкан месинг финиш, KPH100-BZ+BTH205S10-BZ

Држачи за ролни за хартија за хартија со мермерна база и држач за рачна крпа од Т-форма, четкан месинг финиш, KPH100-BZ+BTH205S10-BZ

Вреднување на стоката:
DEN 1515.20

Пристапност
Во достапна форма

Единствена и издржлива мермерна база : основата е изработена од природен мермер кој се одликува со широк спектар на бои и обрасци (уникатната карактеристика на секоја мермерна база му дава прекрасен органски стил и привлечен вкус) Rust Proof : Rack Countertop Rack и држачот за ролна хартија се конструирани од не'рѓосувачки челик SUS304 Premium одделение, заштитувајќи од корозија и 'рѓа и има потреба од тривијално одржување. Погодно за влажна околина како што се бањата и кујната. Заврши од месинг од месинг : матна четкана месинг финиш, не полиран, ниту огледало како сјајна завршница, ниту злато од шампањ, со комбинација на чисти, рафинирани линии за стил на високо ниво. Анти-лизгање : Основата е наредена со подлога против лизгање за да се спречи држачот на ролна на хартијата и решетката за пешкири да се движат надвор од своето место. Покрај тоа, постепеното дно може да ја задржи табелата ослободена од гребнатини. Мулти-цел дизајн : штандот на држачот на крпи не е ограничен на држење на крпа за прсти, тоа е исто така и држач за накит. Rustproof : Овој држач за хартиени пешкири е конструиран од не'рѓосувачки челик SUS304 Премиум одделение со мермерна основа, заштитувајќи од корозија и 'рѓа и бара тривијално одржување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Организација за складирање на влечење на IKSVMSIS, мултифункционален countertop под организација на мијалник, решетката за одвод, полица

DEN 1252.32

【Мултифункционална решетка за складирање】 Бесплатна инсталација, погодна за најразлични сценарија, р

Е-далеку 4 Инчен Мала Торта Тава Во собата на 3, Нерѓосувачки Челик Мини Круг Пресече Торта Тави За Печење, Нетоксични &засилувач; Здрава, Огледало

DEN 0.67

ЗДРАВИедалеку 4 " мали тави за торта се изработени од чист нерѓосувачки челик без токсични материјали, б�

Кутија за ручек за електрично греење на автомобили, 1,5L преносен приклучок од не'рѓосувачки челик и игра запечатување на запечатување за

DEN 464.00

Скриен дизајн на рачката : Не зазема простор, повеќе е заштеда на труд за носење, работ е сјајно и нема за�

Suclain 24 парчиња паѓаат жетва вечера салфетки кујнски салфетки со јавор лисја од тиква од тиква прстени за Денот на благодарноста Ден на

DEN 383.84

Receiveе добиете : 12 салфетки за крпа и 12 прстени за салфетка од Денот на благодарноста, доволно за вашите по

Кабилок метални закачалки кафе кригла чајница вино стаклена решетка под кабинет вино стакло закачалка висино вино држач за стакло, држач за

DEN 2.67

Исто така е и најелегантната и рафинирана декорација Оваа решетка за вино може стабилно да ја чува ваша�

Стауб Скимер Лажица, Совршена За Цедење Или Кревање Месо и Зеленчук Од Супа, Издржлив Мат Црн Силикон Без БПА, Безбеден За Нелепливи Површини

DEN 255.84

ИЗДРЖЛИВ : Изработен од мат црн силикон без БПА ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : силиконот безбеден За Храна е лесен за

2 парчиња држач за капакот на садот Поставете сад за садови, монтиран лепило за лепило за решетки за садови, висина на организатор

DEN 303.84

Направено од ABS материјал, здрав, безбеден и еколошки Самолепливо, нема потреба вежба, вашиот wallид и зашт

Kesyoo нараквица за нараквица, затвореник за салфетки за салфетки за табела метална салфетка метална салфетка прстени бендови рустикална

DEN 126.88

Прстен на салфетка : Имајте ја оваа прекрасна брава од салфетка без разлика дали е забава вечера, фестив�

Pou Silicone Bento Box, преносна кутија за ручек за студенти, кутија за складирање на преклопување, чинија за преклопување на отворено Z-2020-8-24

DEN 976.32

✅ 【Јадете здрава храна каде било】 Оваа бенто кутија е еднократна, херметичка, со горен слој доказ за ис

Изолација на Хамзв, термос од не'рѓосувачки челик со двослоен, печатено шише од не'рѓосувачки челик, машки и женски спортски вакуумски колба

DEN 1.67

Einzigartige doppelwandige vakuumisolationstechnologie, auerhalb der innenwand, vakuumversiegelter bererich, in Kupfer eingetaucht, um die Islosierung zu erhhen Умира ist die best getrn

せ ともの 舗 舗 дрвена кружна шпатула, 14,2 инчи, 3,5 мл, кујнски материјали, ресторан, риокан, јапонски прибор за јадење, ресторан, стилски, прибор

DEN 2.67

(14,2 инчи (36 см)) : 3,5 мл (100 Во зависност од производот, бојата и формата на производот може да се разликуваа�

Капаци За Лименки Од Силиконска Сода Од Гуска, 6 Пакувања Силиконски Конзерви За Еднократна Употреба Без БПА, Може Затворач или Заштитник За

DEN 555.20

СПРЕЧУВА ИЗЛЕВАЊЕ : Одговара На Стандардна КокаКола, Сок, Сода, Пијалок, Поп, Пијалок, Лименки За Пиво и Т�

ФДИТ сублимација јајце од не'рѓосувачки челик во облик на не'рѓосувачки челик со двојно wallид изолирана чаша со капакот 320мл двоен wallиден

DEN 276.80

Преносен : Мал во големина, тој е лесен и преносен, издржлив, доказ за 'рѓа и бесплатно, доказ за пот и лес

Поставете лагер за полици, фиоки за фиоки кои не се лепила од 12 инчи x 20 стапки за кујнски ормани, силен зафат траен без лизгање за

DEN 284.32

Силен зафат : Поставата за фиоки за полици се дизајнирани со нелеплив дизајн, супериорен неверојатно си�

ДОИТОЛ Чоколадо Топење Тенџере Нерѓосувачки Челик Котел Тенџере Путер Потопло Тенџере Отпорни На Топлина Топење Тенџере За Свеќа

DEN 3.33

90% Памук / 10% Вискоза Чинии За Топење сирење можете да го користите за правење вкусни десерти, готвење пол

Кутија за ручек на Елилина Бенто, кутија со двојно слој, машина за миење садови и микробранова јапонски стил запечатена кутија за ручек со двојно

DEN 319.84

Материјали со висок квалитеткутијата за ручек е изработена од напредни силиконски материјали ABS+PP+ Екол

Заптивната смеса и додатоците за заптивната смеса за џар, компатибилен со вакуумската заптивната смеса за храна, со рачна преносна

DEN 111.84

Пакетот вклучува : 1 широк заптивка на устата, 1 редовен заптивка на устата, 2 конектор за црево (за машина

Шангски Кафе Тенџере Електричен Кафемат 6 Чаша, Еспресо Кафемат Кафетери Електрикас италијански Кафе Тенџере Еспресо Производители Пренослив

DEN 1119.84

️ € ®Практично т додадете премногу вода (под сигурносниот вентил) И не притискајте го кафето во прав Ап�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.