• Новак
Термин прстен 6 -ти nyln ins 1/4

Термин прстен 6 -ти nyln ins 1/4

Вреднување на стоката:
DEN 120.96

Пристапност
Во достапна форма

Големина на проводник : 6 Awg Големина на обетка : 1/4 ин. Тип на изолација : изолиран. Материјал за изолација : најлон. СТАНДАРДИ : УЛ наведен. Големина на проводник : 6 Awg. Големина на обетка : 1/4 ин. Тип на изолација : изолиран. Материјал за изолација : најлон. СТАНДАРДИ : УЛ наведен. Термински прстен 6 GA 3/8 "STD CD2. Термински прстен 6 -ти Nyln INS 1/4.

Главните карактеристики

Избор на клиент

дизајн Висока Пластична Уметност И Занает, Шиење, Корпа За Контејнери За Складирање Капчиња Со Капак Со Шарки-Компактен Организатор

DEN 2.33

НАРЕДЕТЕ Ги Наредете ги или користете ги рамо до рамо за да создадете раствор за складирање што работи з

Фармхаус Велигден зајак дрвена кутија знак декор 5 x 5 инчи зелена цветна велигденска зајаче кутија знак дрвен блок знак рустикален

DEN 111.84

Димензии : приближно 5x5 инчи Соодветната големина овозможува да биде совршено прикажана на различни про

Лелув Силиконско Црево и Машки Фитинг За Вакуумски Пумпи Премиум Лизгав Лизгав 1/4 инчен Внатрешен Дијаметар x 36 Инчи Должина Кралско

DEN 232.00

Силиконски 36 инчен црево несклопувачки кралски сини со вакуум фитинг Лизгава, непречено текстура слој 1

LXIANGN Ноктите Уметност Алатка Стерилизатор Послужавник, Пластични Чиста Стерилизација Кутија За Складирање Организатор За Ноктите, Пинцети,

DEN 0.33

●Транспарентен Прозорец●стерилизаторот за дизајни на алатки за нокти со проѕирен прозорец е алатка з�

н / Забава Риба И Ракчиња Гнездо Украси Риба Резервоарот Декорација Мултифункционална Пластична Симулација Лажни Водни Растенија За Дома

DEN 2110.56

Одликувајќи се со безбедна предност, овие водни растенија немаат влијание врз квалитетот на рибите и во

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.