• Новак
Штанд за полнење на контролорот, за PS5 безжичен контролер единечен џојстик USB полнење за полнење полнач 5V 550mA црна

Штанд за полнење на контролорот, за PS5 безжичен контролер единечен џојстик USB полнење за полнење полнач 5V 550mA црна

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Специфично е дизајниран за безжичен контролер PS5, неопходен додаток за џојстикот Лесно за работа и употреба, дури и почетниците можат брзо да научат како да го користат, многу практично и корисно. Може да се наполни со лаптоп/компјутер/мобилен напојување/USB полнач/wallиден полнач со USB порта. Кога не игри, едноставно ставете го опремениот контролер на станицата за полнење и ќе започне автоматски да се полни. Направено од високо квалитетен материјал, што го прави издржлив и има долг животен век. Специфично е дизајниран за безжичен контролер PS5, неопходен додаток за џојстикот. Лесно за работа и употреба, дури и почетниците можат брзо да научат како да го користат, многу практично и корисно. Може да се наполни со лаптоп/компјутер/мобилен напојување/USB полнач/wallиден полнач со USB порта. Кога не игри, едноставно ставете го опремениот контролер на станицата за полнење и ќе започне автоматски да се полни. Направено од високо квалитетен материјал, што го прави издржлив и има долг животен век. Спецификација : Состојба : 100% сосема нова ставка Тип : Контролер за полнење Материјал : АБС Боја : Црн кабел Должина : Прибл.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Controller Charging Stand
Material:
ABS
Color:
Black
Cable Length:
Approx. 80cm ,31.5in
Weight:
Approx. 81.0g ,2.9oz
Compatible for PS5 wireless controller:
Input:
5V 550MA
Output:
5V 550MA
Package List:
1 x Controller Charging Stand 1 x USB Line :

Избор на клиент

Симпатична Јода Бебе филм Зелена торба, прекинувач за патувања за префрлување на конзола за прекинувачи и додатоци, заштитни капаци на обвивка

DEN 2.00

Опис на материјалот : Најлон + EVA + Velvetsize : 10,2 x 4,5 x 2 инчи (26 x 11,5 x 5,2 см) Перформанси на производот : Овој конзо

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.