• Новак
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со монитор 10-инчен монитор 10HD7M [Пакет од 2]

Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со монитор 10-инчен монитор 10HD7M [Пакет од 2]

Вреднување на стоката:
DEN 209.60

Пристапност
Во достапна форма

Ултра-тенок и свилен екран за заштита на екранот, дизајниран специјално за мониторот од 10-инчен Beatronics 10 HD7 M Благата облога против сјај ја подобрува видливоста на екранот во амбиенталното светло со намалување на сјајот на екранот. Го штити Beatronic 10-инчниот монитор 10 HD7 M екран од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Цврсто се придржува на површината на екранот без да се меша во чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x Beetronics 10-инчен монитор 10 HD7 M заштитници на екранот и комплет за примена. Целосниот мат лајт за монитор 10-инчен монитор 10 HD7 M е благ заштитник на екранот против сјај, кој помага во намалување на сјајот и дифузни рефлексии кои помагаат во зголемена видливост. За разлика од обичниот заштитник на екранот против сјај, кој е обично мат текстуриран, Celicual Matte Lite има мазна текстура на свиленкаста површина што испорачува оптимална оптичка. Заштитникот на екранот заснован на филмот е лесен за примена цврсто придржување на површината на екранот без заробени џебови на воздухот. Пакетот вклучува 2 заштитници на екранот за 10-инчен монитор 10 HD7 M и комплет за апликација.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Гуангминг-Џеб Дупка Жига Во Собата, Шпилка Дупчење Жига Дефиниција Со Вежба Малку, Игла И Чаури, Алуминиумска Легура Вежба Водич Локатор

DEN 1.33

Висококвалитетен МатеријалИзработен од висококвалитетен алуминиум, а не 'рѓа или пауза,производот нем�

24 парчиња Притиснете На Ноктите Средни Лажни Нокти француски Врв Лажни Нокти Бели Розови Голи Квадратни Акрилни Нокти Дизајн На Целосна

DEN 115.04

Средно Притискање На Ноктите : Лесен за носење и истовар, изработен од материјал од СМОЛА ЗА СТОМАЧНИ МУ�

Градници за жени со големи гради со целосна покривка без минимизатор за притвор секојдневен градник што го дише маснотијата секојдневна

DEN 417.60

Ткаенина за дишење : градник е изработен од измешана ткаенина од полиестер и спандекс, која е мазна и мек

Бруклин Цевка 3/4 Цевка Мета Леано Железо Цевки Фитинг 3/4 Инчен Податлив Железо Цевки Маици, Навој цевки фитинзи За Индустриски Цевки Полица И

DEN 1.67

20 ПАКУВАЈТЕ МАИЦИ ЗА ЦЕВКИ ОД 3 / 4 ИНЧИНашите маици За Цевки Во Бруклин ќе ви помогнат да создадете соврш�

12 парчиња 3мл за полнење празно замрзнато стакло шишиња со шишиња козметички контејнер со топка од не'рѓосувачки челик и златна капа

DEN 844.80

Име на артикалот : Замрзнати шишиња со ролери за есенцијално масло Материјал : стаклени шишиња со челик �

Кленплус Астронаут На Месечината Цртан Филм Вселената Авантура Лепенка Везено Железо На Значка Шие На Лепенка Облека Везење Апликација

DEN 3.00

Големина : 3,1 / 8Х2, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Frcolor 10 парчиња кутии метални канти со капаци мини тркалезни садови контејнери со контејнери со капаци со капаци алуминиумски лимени тегли

DEN 1.00

Алуминиум Тркалезни конзерви за калај за мелем за усни Празни алуминиумски кутии, крем тегла козметичк�

Рачен вентилатор За Вратот Пренослив Мини USB Личен Вентилатор За Полнење 2000mah Батерија 360 Степени Прилагодлив Обесен Вентилатор

DEN 596.80

Нашите преносни вентилатори користат usb батерија на полнење 2000m Ah Малиот вентилатор може да се компатиб�

Кеси За Комплет за мамурлак, Светло Розова Со Торба За Подароци Со Врвки, За Невестински Туш, Свадба, Патување, Торба За Опоравување

DEN 0.33

овој комплет за мамурлак е совршен за додавање забава во специјални прилики како што се невестински туш

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.