• Новак
Поставени датотеки, 1 4/7 глава со должина на главата Рутер за резба на рутер за гравура, гравура, алатка со пластична кутија за полирање за дупчење за мелење

Поставени датотеки, 1 4/7 глава со должина на главата Рутер за резба на рутер за гравура, гравура, алатка со пластична кутија за полирање за

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

За меки материјали : Погодно е за гравура, разрешување, склопување, пренасочување, шупување, итн На меки материјали како што се дрво и пластика. Цврсто и издржливо : Едноставно работење со висока ефикасност, цврсто и издржливо тело на секачот, без прашина во функција. Мали и флексибилни : Секачите за мелење датотеки се мали и флексибилни, лесни за употреба, уредно зачувани. Објеветиран од абење и топлина : Направено со добар квалитет Ti позлатен челик, отпорен на абење и отпорен на топлина, поседуваат висока цврстина. Лесно за чување : Опремена со пластична кутија, лесно за чување и пристап до закопчиња, многу погодно за носење. За меки материјали : Погодно е за гравура, разрешување, склопување, пренасочување, шупување, итн. На меки материјали како што се дрво и пластика. Цврсто и издржливо : Едноставно работење со висока ефикасност, цврсто и издржливо тело на секачот, без прашина во функција. Мали и флексибилни : Секачите за мелење датотеки се мали и флексибилни, лесни за употреба, уредно зачувани. Објеветиран од абење и топлина : Направено со добар квалитет Ti позлатен челик, отпорен на абење и отпорен на топлина, поседуваат висока цврстина. Лесно за чување : Опремена со пластична кутија, лесно за чување и пристап до закопчиња, многу погодно за носење. Објеветиран од абење и топлина : Направено со добар квалитет Ti позлатен челик, отпорен на абење и отпорна на топлина, поседувајте голема цврстина2. Мали и флексибилни : Секачите за мелење датотеки се мали и флексибилни, лесни за употреба, уредно складирани3.

Главните карактеристики

Item Type:
File Milling Cutter
Material:
Ti plated high speed steel
Rod Diameter:
1/8in
Total Length:
Approx. 40mm / 1.6in
(The parameter is a certain error in manual measurement):
Purpose:
Suitable for use of engraving machine
Package List:
10 x File Milling Cutter:
1 x Plastic Box:
Note:
Please allow tiny size error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:

Избор на клиент

0,91in Модул за приказ, IIC интерфејс Мултифункционален лесен за инсталирање на органски диоди екран на емитување на светлина 128x32 Резолуција

DEN 2.67

Добра флексибилност : органски диоден екран на емитување на светлина, кој има тенок и лесен органски пла

A2B 3D филамента за пенкало се надополнува 16.4ft 20 бои 3Д-пенкало филамента PLA Refills 1.75mm Филамент 3Д печатење Пен Пла Филамент Димензионална

DEN 884.80

? [Совршен подарок] Овој рефил на филаментите на 3 D пенкало е погоден за роденден или Божиќ, какви било DIY,

Голем Козметички &засилувач; Шминка Торба, Патент Шминка Торбичка за Жени &засилувач; Девојки, Патување Симпатична Организатор Погоден За Чанта,

DEN 120.00

Големина ❤ С : Л 3 € Издржливи Козметичките кеси Се Направени од Полиестерски Влакна , тежок патент, може

Ур штит отпорен на оган 7 мл. Маица со долги ракави со памук-маичка од први маица-маица пркоси на топење, капење, после горење-облека

DEN 761.60

100% памук ✅ Обезбедете безбедност на работаFlash пожарите може да предизвикаат сериозни повреди и изгорен

Девојки цвеќиња Пеперутка летна организатор канцеларија Микрофибер кожна биро за лакови за практична кутија за складирање на тарифи

DEN 3.33

Микрофибер кожа Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба само да се избришете с

Среќата е градење на модели. 12oz кампер кригла, зграда на модели присутни од пријатели, уникатни за пријатели ,, комплети за градење

DEN 319.20

Зграда на модели 12oz Кригла за кафе со кампер Не'рѓосувачки челик со финиш на емајл Препорачано миење на �

Ipetboom Пустиник Рак Снабдува 2 парчиња Рибен Резервоар Пештера, Риба Скривалиште Бета Аксесоари Бета Риба Играчки Бета Пештера Бета Кријат

DEN 3.00

ВРВЕН КВАЛИТЕТ аквариумскиот декор е изработен од врвен и безбеден керамички глинен материјал, нудејќ�

Лонгксин Златно Тв Шоу Обожаватели Подароци За Жени Девојки Пријатели Златна Инспирирана Чанта За Шминка Роденденски Божиќен Подарок

DEN 207.84

€Голем Капацитет }големина На Козметичка Кеса : 9*7 (во) Пренослив и голем капацитет Лесно е да чувате мал�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.