• Новак
Кабел за оптички влакна Аблијан 30ft & бакарен кабел 10ft 8k HDMI кабел комбо

Кабел за оптички влакна Аблијан 30ft & бакарен кабел 10ft 8k HDMI кабел комбо

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

【Сертифициран 8 K HDMI 21 кабел】 Real 8k HDMI 2.1 кабелска поддршка 8 K@60 Hz, 4 K@120 Hz, 4 K@60 Hz. Ultra голема брзина обезбедува максимална резолуција до 7680x4320, добро прилагодена за сите уреди со HDMI 2.1 стандард, и таа е назад компатибилна со претходните HDMI 2. 【Широко компатибилност】 Овој HDMI кабел е компатибилен за вашиот монитор, уреди за стриминг, Samsung OLED TV, Apple TV 4 K, Nvidia Shield TV, Roku Ultra, LG TV, Fire TV, Sony 8 K UHD TV, лаптоп, ЦД, ДВД, BLU- Ray Players, Denon, PS5, PS4, PS4 PRO, PS3, Xbox One/360, Soundbar, Projector и HDMI-овозможени уреди. 【Флексибилен и издржливост】 8k HDMI оптички кабел е зголемен за 60% потенки и полесен од бакар HDMI кабел, минимизирајте го мешањето. Е тестиран за да издржи најмалку 5.000 циклуси од свиок од 90 степени, немаше пауза. Добро за инсталација на wallидови. Краток HDMI кабел до ширина на опсег до 48 Gbps Ultra со голема брзина овластен за најновите карактеристики HDR, DTS-HD, HDCP 2.3, Dolby Vision, IMAX подобрена, Dolby Atmos, Support 3 D Video Display, Dynamic HDR, EARC. 【Поддржете ја најновата технологија】 8k HDMI кабел Динамичка HDR поддршка, овозможува идеален момент на детали, осветленост, испорачува целосен спектар на карактеристики. EARC ги поддржува најнапредните формати на аудио -театарски театар, обезбедува некомпресиран аудио. Совршен HDMI кабел за да се даде мулти-димензионално искуство. 【Гаранција】 Ние секогаш се стремиме да ја понудиме најдобрата услуга за клиенти и ве молиме, не двоумете се да не контактирате доколку има какви било прашања. Willе се потрудиме да го решиме и да ви помогнеме со кој било технички и инсталиран проблем. 【Сертифициран 8 K HDMI 2.1 кабел】 Real 8k HDMI 2.1 кабелска поддршка 8 K@60 Hz, 4 K@120 Hz, 4 K@60 Hz. Ultra голема брзина обезбедува максимална резолуција до 7680x4320, добро прилагодена за сите уреди со HDMI 2.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Летни макси фустани за жени Западен Ацтек Етнички геометриски печати фустан без ракави V вратот Трендовски обичен долг долг фустан

DEN 111.84

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направени во САД и увезени Ви благ�

Памучни панталони со памучни постелнини, високи половини широки нозе палацо јога каприс плус szie лето исечени дневни панталони со џебови

DEN 79.68

85% постелнина, 15% памук 【Известување за големина : : Азиски големини, работи помала со големина од 12 од �

Нексилукс Безжичен Про Мини Контролер Компатибилен Со Нинтендо Прекинувач, КОМПЈУТЕР, Андроид Телефон И АНДРОИД ТВ - Светло Сива БОЈА

DEN 2.00

Безжична слобода и контрола На Движење Designономски дизајн, Полнење Автоматски Оган (турбо) Ledиндикатор з�

WHYUNM26 18l Голем Капацитет Ранец За Испорака На Топлинска Изолација За Испорака На Храна Торби За Ладење Ранец Торба За Пикник За Пикник Згуснете

DEN 671.84

?●ТОПЛА И ЛАДНА ИЗОЛАЦИЈА●внатрешен пева филм за одржување и топло и ладноВнатрешната обвивка од алум�

Црвена loveубов срцева шема за голф -пешкир за торби за голф со клип за мажи и жени додатоци за голф Смешни голф подароци за голфери за чистење

DEN 3.33

【Висок квалитет】 100% полиестер Овие голфкрпи се изработени од висококвалитетен микрофибер, кој е супер

Yfwjd Професионален скица за молив поставени 35/71/96/145 парчиња за цртање комплет за цртање на масло од јаглен во боја, за студенти кои сликаат

DEN 2.00

Вие сте слободни да креирате, учите, истражувате, брулите и подобрувате вештини за цртање и скицирање, б�

Женски Бејзбол Капи Капи Со Топка За Мажи Мажи Светки За Дишење Капа За Плажа Капа За Сонце Прилагодлива Машина За Миење Капи За Бејзбол

DEN 1000.00

100% памук Затворање на врвка Машинско Перење ПОКАЧЕНО ПРЕЗЕМАЊЕ : Претходно закривен визир 6 Панел Струк�

Секси секси каросериско облекување на женските женски, обичен квадратен врат, блокирање во боја, краток фустан, моден половината

DEN 287.84

Sundresses / забава / плажа / матурска фустан и така натаму Направено во САД или увезена ✈✈ Брза испорака ✈✈ �

Xwwdp 2 во 1 дрвена пепелска рустикална дрво виски стаклена чаша сад и држач за цигари одмори од пепелници за украси за украси за домашни канцеларии

DEN 5657.76

Изработено е од дрвен материјал, силна и издржлива, силна структура, исклучителен изглед, убав и дарежли

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.