• Новак
BassDash UPF 50+ Младински риболов маици со долги ракави перформанси УВ заштита за девојчиња за момчиња

BassDash UPF 50+ Младински риболов маици со долги ракави перформанси УВ заштита за девојчиња за момчиња

Вреднување на стоката:
DEN 317.28

Пристапност
Во достапна форма

84% полиестер, 16% спандекс Повлечете го затворањето. Дизајн на долг ракав и 50+ блокада на UPF Заштитете од штетните ефекти на УВ зраците на Сонцето. Ткаенината за влага управува со потењето да го задржи телото суво и удобно. Засиленоста на дишењето со грб / под ракавот ги одржува вашите деца да се ладат кога се активни во топлина. Четиристранскиот материјал за истегнување и лабава сечење овозможуваат целосен спектар на движење при кастинг или повторно да се опоравите. Дизајнирано специјално за активното авантуристичко дете, чие игралиште на отворено не знае за граници. Дизајнирано специјално за активни авантуристички деца и млади, чие игралиште на отворено не знаат ограничувања. Дизајн на долг ракав и 50+ блокада на UPF Заштита од штетните ефекти на УВ зраците на Сонцето; Ткаенината за влага управува со потењето да го задржи телото суво и удобно; Засиленоста на дишењето засилена со грб / под ракавот ги одржува вашите деца да се изладат кога се активни во топлина ;. Четиристранскиот материјал за истегнување и лабава сечење овозможуваат целосен спектар на движење при кастинг или повторно да се опоравите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Врвови за мажите за Ноќта на вештерките графички кошули со долги ракави плус големина на мода, врвови на блуза за кардиган, блузи, врвови

DEN 153.44

Тениски кошули за мажи Врвови за мажите за Ноќта на вештерките графички кошули со долг ракав плус голем�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.