• Новак
Бизбен дијамантски налепници за сликање подарок голем скапоцен камен дијамантски сликарство креативност за деца целосна вежба тркалезна плоштад за домашен wallиде

Бизбен дијамантски налепници за сликање подарок голем скапоцен камен дијамантски сликарство креативност за деца целосна вежба тркалезна

Вреднување на стоката:
DEN 180.80

Пристапност
Во достапна форма

Премиум квалитетен платно : платното е изработено од висококвалитетна масло крпа, која е издржлива, водоотпорна, влажна доказ и без брчки Во исто време, специјалниот силен лепак се користи за покривање на платното, така што дијамантите нема да паднат откако ќе се притиснат на платното. 5 D Diamond Paintingis Совршен за украсување на вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или каде и да сакате да одговарате на различен стил на декорација. И тоа е совршен подарок за роденден и. Чекори за производство на DIY - Прво, ставете ги соодветните обоени дијаманти во пластична лента; Второ, нежно тресете ја фиоката за да ги обезбедите заедно; Трето, излупете го заштитниот филм на глина, а потоа притиснете го крајот на пенкалото во глината и ставете го дијамантот на лепливото пенкало; и потоа прикачете ги дијамантите на соодветните броеви и букви. Секој комплет за сликање со дијаманти доаѓа со сè што ви треба за да започнете! Јас Премиум со лепило со целосна лепило со печатена легенда, вежби со дијаманти од 5Д во етикетирано пакување, 1 дијамантски апликатор пенкало, 1 восок за да соберам дијаманти со помош на пенкало за апликација и 1 фиока за држење дијаманти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ножици на Јутонер 6 парчиња покриваат безбедност синтетички кожни обвивки за ножици за заштита на косата за сечење ножици за шиење ножици,

DEN 111.84

Повеќебојни : Кожна обвивка за ножици има разни бои како роза црвена, црна, длабока лотос боја, светло си�

Toyvian 50pcs плишани играчки очи капчиња полнети животни полнети животни треперливи и сјајни кукли DIY куклена сет DIY очи полнети животински

DEN 177.76

Googling Eyes Тие се направени од материјал за време и трајна употреба Занаетчиски вобни очи Погодно за играч�

CrafteLier - рачка за рачката за втиснување на цветни граници на хартија и картон | Специјално за белешка и изработка | Големина приближно.

DEN 1.67

Опис : Занаетчиски основи на рачката на границата со вкоренети цвет, идеален за хартија и картон, во крем

PaperKiddo Јапонски васи оригами хартија 100 листови 10 различни модели двојно странично печатење квадратни преклопни хартија бронзирање на врвни

DEN 223.84

[Јапонска хартија за оригами] Обезбедува сè што ви треба за да создадете возбудлива и оригинална уметно�

Запостави 4 парчиња хартија алатки 3Д куполи половина топка мувла пластична мини калап за алатка за занаетчиски занаети за хартија DIY

DEN 159.84

Може да биде едноставно и брзо да се направи облик на половина сфера, погодна за правење 3Д занаети за ха�

Учител за подароци за возачи на автобус, свежиот мувла за миризливи монистра на арома 4x3.9x0.8 ”Д есен јужен смола, свеќа за автомобили,

DEN 3.00

Учител за подароци за возачи на автобуси, свежиот мувла 4 "висок x 3,9" широк x 0,8 "длабоко За употреба со мир�

5д целосен DIY дијамантски комплети за сликање на кружни дупки кристални ринистички везени вкрстени бод за занаетчиски занаетчиски занаетчиски

DEN 1515.20

Додадете повеќе забава во живототDIY дијамантската сликарство може да доживее чувство на достигнување, �

Aboofan 2 парчиња хартија чадори кинески јапонски чадори за хартија празно необоен чадор за DIY сликарство занаети за трпезарии, свадбени

DEN 0.33

Дрвена, хартија Чадорот е шик по изглед, едноставен по дизајн и практичен во употреба, ви дава пријатно к

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.