• Новак
Runcl x8 плетенка риболов линија, про-одделение турнир PE линија за свежа/солена вода, отпорна на абразија, без истегнување, hi vis multi-Color мерка линија, 328/546/1093 YDS, 8-200 lb, подар

Runcl x8 плетенка риболов линија, про-одделение турнир PE линија за свежа/солена вода, отпорна на абразија, без истегнување, hi vis multi-Color

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Информации за големината : плетенката риболов линија е 8 жици, која има 5 бои и 32,8 метри по боја Петте бои се сортираат за возврат, а вкупната должина има три избори од 328/546/1093yds, 8-200lb. Потенка и измазнета : Супер тенок и маст дијаметар и ниска меморија, со мазни плочки и заоблени површини, капацитетот на ролна е подобар и станува помалку влечење во водата. Силна јачина на јазол : 8 -те инкорпорирани нишки плетенка линија ви овозможуваат лесно да врзете поцврст јазол, да ја намалите веројатноста за губење на вашата „голема“!. Силна отпорност на абразија : плетенката е направена со 8 цврсто ткаени нишки на PE линија, која нуди супериорна отпорност на абразија и ви овозможува да рибате околу тврдите структури. Идеално раствор на плетенка : плетенката линија е погодна за солена вода и слатка вода, што е идеално за езерца, езера и потоци. И разнобојно може дополнително видливост и да мери растојание. Информации за големината : плетенката риболов линија е 8 жици, која има 5 бои и 32,8 метри по боја. Петте бои се сортираат за возврат, а вкупната должина има три избори од 328/546/1093yds, 8-200lb. Потенка и измазнета : Супер тенок и маст дијаметар и ниска меморија, со мазни плочки и заоблени површини, капацитетот на ролна е подобар и станува помалку влечење во водата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Хармонија Риболов Мамка Кеси-Трајни Јасно Чување Торба Организаторите За Меки Пластични Мамки, Мамки, Справи, И Риболов Додатоци

DEN 1.33

Организирајте ги вашите меки пластични мамки со Кеси за Мамки Хармонис Секоја Вреќа Со Мамка собира до �

Зачудувачки мамки за риболов бас со врзан вода што лебди ротирачки трактор опашка вештачка тврда мамка риболов мами пливање бавно тонејќи

DEN 63.84

Пловечкиот ротирачки трактор што лебди, речиси транспарентното рибино тело ви дава вистинско визуелно

Нараквица на нараквица на нараквица за нараквици на нараквици на нараквици на нараквици на нараквици на нараквица со бронзено знаме-3

DEN 1289.60

Враќаме 10% за да ја поддржиме полициската станица што ја избравте, им се заблагодаруваме на локалната по

Arcenciel 60L тактички ранец на отворено тактички дуфле воен водоотпорен спортски багаж торба за пешачење -вратен капак+лепенка вклучена

DEN 3.00

Најлон Најлонска обвивка Затворање на патент 60 L голем капацитет; 13.8 "D; Спецификации на воен стил со висо

Риболов шипка Akwnhoe 2,1 милиони 2,28 милиони риболов шипка за риболов шипка за риболов риболов ротирачки риболов шипки за шипки за риболов

DEN 2.67

Риболовната шипка е моќна, чувствителна, но мала тежина, голема сила и лесна за носење, погодна за багажн

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.