• Новак
Weенски женски ситни џогери памучни џемпери со џебови

Weенски женски ситни џогери памучни џемпери со џебови

Вреднување на стоката:
DEN 415.84

Пристапност
Во достапна форма

100% памук Затворање на влечење. Големина : Мала ситница : 4/6, Средна ситница : 8/10, Голема ситница : 12/14, X-LARGE Petite : 16/18. Inseam е приближно 27 ". Petite џемпери има еластична лента за половината со прилагодлива влечење, две длабоки џебови и манжетни со ребрести Студеност, не белиња, железо ниска топлина, не се сува суво, не се суши, суво. Големина : мала ситница : 4/6, средна ситница : 8/10, голема ситница : 12/14, x-large petite : 16/18. Инсејм е приближно 27 “. Две наклонети џебови се погодни за да ги носат вашите клучеви и телефон наоколу. Еластична лента за половината со прилагодливо влечење помага да се прилагоди вклопувањето доколку е потребно. Ребрести манжетни е специјално дизајнирани за ситните дами кои имаат помала рамка. Големина : Мала ситна боја : Црните промоции можат да варираат во зависност од големината/бојата. Посветено да дизајнирате пар меки, удобни и обични панталони за жени со различни форми, без оглед дали сте плус големина, ситна или плус големина на Petite, очекувајќи нашиот клиент да биде задоволен од нивниот избор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дами графички врвен есен лето лето на ракави шпагети каиш екипаж на вратот на вратот на вратот блуза за тинејџери за тинејџери l8 l8

DEN 225.60

Пеперутка Виножито градиент Месечина Сонце мапа печати американско знаме за печатење цвет графички вр�

Камион Хет мажи жени млади возрасни мрежи безбол капа за прицврстување на капа, прилагодлива капа за трчање, везена капа за сонце за спорт

DEN 78.24

100% акрилик Машка нова корпа капи за машки федори женски федори, панама капи за жени, мажи Панама капи, па�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.