• Новак
DC адаптер за адаптер за напојување 90 степени десен агол агол 2,5 mm / 5,5 mm машки приклучок за приклучок за пакување компатибилен со CCTV Security Camera, IP камера, DVR Standalone, LED лент

DC адаптер за адаптер за напојување 90 степени десен агол агол 2,5 mm / 5,5 mm машки приклучок за приклучок за пакување компатибилен

Вреднување на стоката:
DEN 127.84

Пристапност
Во достапна форма

Конектори - Конекторот за адаптер за напојување Keeple има 2,5 mm / 5,5 mm машки приклучок Совршено за замена на истрошените приклучоци на крајно напојување или правење кабел до посакувана должина или замена на скршен конектор. Лесен за употреба - Адаптерот за десен агол е лесен и удобен за употреба. Едноставно вметнете ги каблите во дупките, пресврт и заклучете се на место, и само тогаш залепете. Мултифункционален адаптер - Адаптерот за напојување со CCTV е широко користен во камерите за надзор, особено за системот за надзор на камерата за домашна безбедност, LED светлосна лента и друга електрична опрема со низок напон DC, опрема за автомобил / CCTV. Исто така идеално за лента за ригит, LED знаци, брод, осветлување, печатачи, сензори, надворешни хард дискови, опрема за мешање и снимање на аудио или што е потребно за влез во DC. Обезбедување на квалитет - Адаптер за напојување DC Црното е одобрен со сертификат за ЦЕ. Овозможува заштита од краток спој, отпорен на топлина, прекумерна и над-напон. Универзална компатибилност - Адаптерот за конектор работи со AMCREST / FOSCAM / SV3 C / ZOSI / NIGHT OWL / SWANN / LOREX SECUTION CAMOEM / DERICAM S1 S2 B1 B2 Wi Fi камера. Исто така, со CCTV безбедносна камера / IP камера / DVR самостојна / LED лента / монитори / рутери / адаптер за напојување безжична IP камера. Конектори - Конекторот за адаптер за напојување Keeple има 2,5 mm / 5,5 mm машки приклучок. Совршено за замена на истрошените приклучоци на крајно напојување или правење кабел до посакувана должина или замена на скршен конектор. Лесен за употреба - Адаптерот за десен агол е лесен и удобен за употреба. Едноставно вметнете ги каблите во дупките, пресврт и заклучете се на место, и само тогаш залепете. Мултифункционален адаптер - Адаптерот за напојување со CCTV е широко користен во камерите за надзор, особено за системот за надзор на камерата за домашна безбедност, LED светлосна лента и друга електрична опрема со низок напон DC, опрема за автомобил / CCTV. Исто така идеално за лента за ригит, LED знаци, брод, осветлување, печатачи, сензори, надворешни хард дискови, опрема за мешање и снимање на аудио или што е потребно за влез во DC.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тукана Зелена Опрема Дизајн Гума Гума Тркало, Налепница И Лепило Отстранувач Алатка, Отстранување На Иглички, Ленти, Налепници, Лента

DEN 0.33

●Избришани Налепници}тркалото За бришење на налепници Тукана е дизајнирано да ги отстрани сите налепн�

Каиксин Квалитетна пластична облека закачалки, ултра-тешки закачалки за костуми, мултифункционални закачалки за заштеда на простор,

DEN 2.67

Пријателски за ткаенини : Нашите пластични закачалки имаат чиста и мазна завршница што ви нуди најдобра

Изгубениот Имот На небото Аниме Лаптоп Ракав, Аниме Лаптоп ракав &засилувач; Таблет Случај, Зачудувачки Аниме Лаптоп Заштитник Торба

DEN 1.00

Заштитете го вашиот уред со стил! Уметнички дела со висока резолуција во целосна боја! Обложените ѕидов�

11 Еез Денот На Таткото Нивоа Послужавник Декор Дрвена Маса Знаци Дрвен Декор За Подарок Татко Декорации Денот На Таткото Партија Материјали,

DEN 1372.80

Пакувањето Вклучува : ќе добиете 11 парчиња декорации на масата На Денот На Таткото, дизајнирани во разли

Антап прилагодлива на надворешна/таванска ТВ антена за монтирање, не'рѓосувачки сликарство, должина на рака од 19 инчи, реверзибилна,

DEN 431.84

Цврста и издржлива структура : Со вклучени додатоци, ја одржува антената фиксирана на оптималниот сигна

Alremo Huangxing - слушалки за безжичен микрофон, микрофон за полнење, со приемник опремен со адаптер од 6,5 мм за хостинг на конференција

DEN 665.60

Вградена во литиум полимерна батерија за слушалки и кутија за приемници, со 5 часа траење на батеријата �

4 Дијамант Чаша Мелење Тркало, 2 парчиња 12-Сегмент Тешки Турбо Ред Бетон Мелење Тркало Агол Мелница Диск За Гранит Камен Мермер Ѕидарски

DEN 818.40

Термички обработеното челично тело и високата концентрација на дијамант се дизајнирани за машини за ме

GL-GDD Елегантен Лесен Луксузен Стил Транспарентен Кристален Акрилен Држач За Торта, Погоден За Свадба/Забава/Настан/Дисплеј, 13,77 Инчи

DEN 1547.20

● Цел : свадбени штандови за Торти поставете атрактивна забава, акрилик со висока транспарентна храна з

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.