• Новак
Вежба за чекан SEALEY SD750 Ø13mm променлива брзина со обратна 750W/230V

Вежба за чекан SEALEY SD750 Ø13mm променлива брзина со обратна 750W/230V

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

13мм Променлива брзина на чекан за вежбање 750 W 13мм Променлива брзина на чекан за вежбање 750 W. Вежба за чекан од 750 W со променлива брзина и обратни контроли. Погодно за возење и отстранување на завртки. Акцијата со чекан овозможува капацитет до 13 мм во asonидање. Карактеристики со висок квалитет на чак, текстурирана рачка за зафат и се снабдува со прилагодлива странична рачка, 2М кабел и приклучок одобрено од БС.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Масажа за активирање на точката на активирање, кој може да се наполни безжичен рачен масажер за болки во мускулите, миофасцијално ослободување

DEN 159.84

1* Електричен масажер 1* течен силиконски лента 1USB кабел за полнење 1 Упатство за корисник Заменете ги тех

Мала Козметичка Кеса, Елегантни Чанти За Шминка, Торбичка Со Патент, Подароци За Жени, Организатор На Додатоци За Тоалетна Торба За

DEN 1089.60

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

Nucam 32 GB безжична преносна магнетна база батерија напојува RV/приколка/камион за резервна копија на резервна копија на фотоапаратот

DEN 3.33

【Магнетна база Преносна】 : Wi Fi Резервна камера за заден преглед со батерија со полнење 3000m Ah и силна маг�

Преземете Муфет Кригла Дрвен Резервоар. Подарок За Гејмерите. Пиво Штајн со капак. Персонализирана Дрвена Кригла За Пиво. Прилагоден

DEN 551.68

? Материјал : природно дабово дрво Вметнувањето на кригла нерѓосувачки челик Етикетата е направена од б

Симпатична Печурки Прозорец Завеси Цртан Филм Печурки Декор Прозорец Завеси За Спална Соба Дневна Соба За Деца Момчиња Девојки Ботанички

DEN 2.33

✿[Сет за завеси] : Комплетот вклучува 2 панели од 38 W x 45 L Инчи секој / / 38 W x 54 L Инчи секој / / 42 W x 63 L Инчи с�

Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабел За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, USB, SD Картичка, Психа Печурки Цвет Џунгла

DEN 0.33

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Сончоглед Автомобилски Капаци За Седишта За Бебиња 2 ПАРЧИЊА Ремени за Седишта за Автомобили Влошки За Перничиња За Рамо Заштитник За Ремени

DEN 111.84

●Супер Мек Материјал Е Направен Со супер мек фланелен материјал на печатената површина и меѓуслој на п�

230 парчиња со голема брзина на челик за вежбање на челик 3/64 -1/2, титаниум обложени битови за вежбање со куќиште за складирање, за легура

DEN 2.67

【HSS титаниумска облога】 Класична HSS конструкција со облога на титаниум за можност и издржливост Најдоб

Анголички дијамантски влошки за полирање на рацете, 4 парчиња/поставени стаклени влошки за мелење за пескарење бетонски стаклен камен

DEN 2.00

【】 : Избришувањето на раката со дијаманти е составено од дијамант со висока јачина и сунѓер со висока е�

За дизајни за лице за сечење табли и ленти за чаршафии трајни лесни за чиста природна табла за сирење од дрво од бамбус со врежано чувство,

DEN 0.67

Врежана табла за дрво : направено од одржлив бамбус; Совршено за сирење, месо и овошје Мали табли за чарш�

Томјеус Фото албум DIY рачно изработен албум за сувенири за парови залепени над пластика може да напише голем капацитет фото албум

DEN 1876.96

Серија за двојки / илустрација, албум за самолепенки, може да напише / голем капацитет / неограничена гол�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.