• Новак
XSD Model 5V LED XENON NIGHTING FLATE FLASH светло за RC FPV Drone Mulicoptor Quadcopter

XSD Model 5V LED XENON NIGHTING FLATE FLASH светло за RC FPV Drone Mulicoptor Quadcopter

Вреднување на стоката:
DEN 143.84

Пристапност
Во достапна форма

Давање на привлечно дејство на вашите мултиотори и авиони, исто така помага при ориентација, правејќи го вашиот квад да се истакнува дури и на широка дневна светлина Може да се види на пладневното сонце, и да не се плаши од магла и друго време, добро навлегувајќи на блиц. Заштита на поларитет на моќност.Автоматски блиц еднаш напојува. Супер светла и мала потрошувачка на енергија. Theивотот на треперењето на ксенон -ламбата може да достигне повеќе од еден милион пати. Пакет, вклучувајќи 1 * RC Xenon Night Strobe. Давање на привлечен ефект на вашите мултиотори и авиони, исто така помага при ориентација, правејќи го вашиот квад да се истакнува дури и на широка дневна светлина може да се види на пладневното сонце, и да не се плашите од магла и друго време, добро продирајќи добро. Заштита на поларитет на моќност.Автоматски блиц еднаш напојува. Супер светла и ниска потрошувачка на енергија, животот на треперењето на ксенонската ламба може да достигне повеќе од еден милион пати. Внесување на моќност : 5 V. Флеш : Околу 1,2 Спецификација на блиц / сек : Име на артикалот : Xenon Влез на светлина : 5 V блиц : околу 1,2 блиц / сек Контрола : Не (автоматски) пакет, вклучувајќи 1 * RC Xenon Night Strobe.

Главните карактеристики

Item name:
Xenon light
Power input:
5V
Flash:
About 1.2 Flash / sec
Control :
No (Automatic)
Package Including:
1 * RC Xenon Night Strobe:

Избор на клиент

15 парчиња магија летачка пеперутка летачка самовила играчки гумен бенд напојуван пеперутка ветер на пеперутка играчка за божиќна свадба

DEN 191.84

Доста количина : Во пакетот има 15 парчиња слатки бајки летачки пеперутки, кои се достапни во 5 стилови и 3

Кутии За Супа Бенто Контејнер За Ручек: 2 парчиња Силикон 250мл 700мл Преносни Чинии За Храна Со Капаци За Чоколадо Од Овошни Зеленчуци

DEN 2.67

Уникатниот дизајн и извонредната изработка ја обезбедуваат неговата популарност практичност Креативн

Заштитник на агли за метални книги 60 компјутери за резерви на книги Фото агли за налепници за записи за записи со слики за слики, лепила злато

DEN 3.33

Фото албумите Клунс : Тие се навистина убави и со заоблени рабови, нивните долги рабови формираат соврше

Onените со долги ракави фустани, врвови, елегантни основни спортски кошули дуксери, меки удобни маички влезови едноставни дневникот

DEN 1.00

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�

FBVCDX Божиќна снегулка Кристал топка Музичка кутија Роденденски подарок за девојки музичка кутија сон креативно дрво бура фенер декорација

DEN 10114.88

Материјалот се чувствува густа, силна текстура и може да се чува долго време Исклучителна внатрешност, �

AAFB Црн поштенски врски со тешки пакувања од 100 кабелски врски Безбедно разноврсно и издржливо решение- повеќенаменско заклучување

DEN 79.84

Лесен за употреба : Нашите кабелски врски се брзи и без напор за употреба Едноставно вметнете ја опашкат

Ленти за куки и јамка Teskyer со силно лепило, 1,18 x 118 инчи со тешка лепило за лепило за прицврстување на јамката за прицврстување за организирање,

DEN 159.52

【Она што го добивате】 пакет, вклучувајќи 2 ролни Индустриска јачина на лепило и ленти за јамка, лента за

Богатствата на каролина Многу Кучиња Одгледуваат Специфични Уметнички Дела Нерѓосувачки Челик 20 мл Слаби Гимнастичар За Топла Или Ладна

DEN 2.00

ВАКУУМСКА ИЗОЛАЦИЈА СО ДВОЕН ЅИД : Изолираната гимнастика На Каролина Е направена со вакуумска техноло�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.