• Новак
Myard PBP44 Пост Основна Плоча за 4x4 Инчи Дрвен Столб, Обезбедува Потребен Код 1 Инчен Стенд-Оф Од Бетонска Земја

Myard PBP44 Пост Основна Плоча за 4x4 Инчи Дрвен Столб, Обезбедува Потребен Код 1 Инчен Стенд-Оф Од Бетонска Земја

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Fre ДИМЕНЗИИ-325" x 1 "плоча е компатибилен со 4" x4 "дрво пост (вистински 3. € НАДГРАДБИ - (1) Задебелени страни. (2) четири" Х " засилени ребра додадени на дното. (3) користени Подобри материјали : Анти-УВ инженерски Најлон + 30% Стаклени Влакна. Одлики - (1) Обезбедува потребен код 1 инчен стенд-оф од бетонска земја. (2) Отпорен На Временски Услови за внатрешна и надворешна употреба, некорозивен. (3) Се Прицврстува на дното на столбот од цврсто дрво и на бетон со прачка со навој и епоксидна. Инсталација - ***ИСКЛУЧЕНИ Хардвери и додатоци. (1) Дупчете дупка со дијаметар од 3/4", 10" во центарот на столбот. (2) Исчистете ја пилевина. Пополнете ја дупката на половина пат со епоксидно лепило за прицврстување. (3) Вметнете ја шипката за сидро со сидро од 5/8 навој додека ја извртувате прачката и оставете ја епоксидот да се стегне и излечи. (4) безбедна основна плоча за објавување користејќи четири нокти од 0,148" х 3". # ВКРСТЕН РЕФЕРЕНТЕН ДЕЛ # : CPS4, CPB44.25" x 1 "плоча е компатибилен со 4" x4 "дрво пост (вистински 3. € НАДГРАДБИ - (1) Задебелени страни. (2) четири" Х " засилени ребра додадени на дното. (3) користени Подобри материјали : Анти-УВ инженерски Најлон + 30% Стаклени Влакна.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подароци за мајка роденденски подароци на мајка ми Вуден виси знак Божиќни подароци за мајка од деца роденден на Денот на благодарноста

DEN 159.84

Големина на знак : Мерки приближно 8 "x10", соодветна димензија за да собере разни области во канцеларијата

Централна ударска структура со висока цврстина, прилагодлива затегнатоста на затегнување автоматски центар за позиционирање на прозорецот

DEN 1.33

Боја : Breaker Black Челична конструкција : Оваа централна удар е изработена од куќиште од не'рѓосувачки челик

Јагода од јагода, базирана на вода базирана на вода-8,45 fl.oz Природна лизгава нелеплива гел за лубрикант за мажи Масажа на жени парови

DEN 1.67

Мазна, природна, мириса и вкус одлично со овошен вкус Не содржи и шеќер, силикон и масло, пријателски рас�

Пенка за алатки за уметност за нокти, алатки за уметност за нокти за нокти со двојно глава за сликање на нокти, цртање пенкало за бегство

DEN 3.00

Пенкало за уметност на ноктите : Може да ви помогне да направите исклучителна уметност за нокти Не може �

Servicrt Monitor Stand Riser со прилагодлива висина и организатор за складирање Офицер на канцелариски биро за канцеларија Организација на канцеларија

DEN 1180.80

Организатор на работна површина со двојна монитор за монитори за монитори за монитори за канцелариски �

Nuobesty 3 парчиња Среќен велигденски дрвен знак Велигденски ден виси плакета пролет добредојде врата врата од табла декорација рустикални

DEN 137.60

Изработено е од материјал со добар квалитет долго време и издржлива употреба Можете да го користите как

Хелплекс акрилна рамка, 2 пакувања 5x7 акрилни рамки за слики, 24мм подебела рамка чиста рамка двострана магнетна рамка, бесплатна стојална

DEN 1.67

Снимете го вашиот прекрасен живот : направете ја постојаната приказна во минливата река на времето , род

Машината за тапан за гитара Hoerev Looper Tuner 3 во 1 педала за јамка за електрична гитара бас педали станица Тип Ц може да биде порта за напојување

DEN 879.84

Висококвалитетен looper, тапан машина и прецизен приемник Вклучувајќи 4 јамки, времето за снимање на едине�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.