• Новак
Temede Mesh Toush Caddy Tote, Голем туш кади корпа преносна, брзо суво висино тоалетно торба, 8 џебна џебна рачка Организатор за бањи за колеџ во просторијата за колеџ, теретана, ?

Temede Mesh Toush Caddy Tote, Голем туш кади корпа преносна, брзо суво висино тоалетно торба, 8 џебна џебна рачка Организатор за

Вреднување на стоката:
DEN 224.00

Пристапност
Во достапна форма

【Голем капацитет】 9,45 x 8,67 x 9,84 инчи, дополнителна големина и алатка Кошурата за туширање има предел за складирање во длабочина од 9,84 инчи со 7 пространи надворешни џебови, кои можат да ги чуваат сите работи за студентски домови и додатоци за туш за бања, како што се шампон, балсам, сапун, брич, четка за заби, чешел, итн. 【Висок квалитет】 Оваа разноврсна мрежа Торбата за туширање е изработена од висококвалитетни материјали, добра технологија за зајакнување на цвест, силна, тешка и издржлива. Рачките со двојни ткаенини во Оксфорд имаат подобар капацитет за носење на оптоварување отколку единечни рачки, не лесни за раскинување и да не ги повредуваат рацете. 【Брзо исушете】 Водоотпорна мрежа со врвен квалитет, дише и суво. Оваа торба за торбички за туширање може да се обеси на вратата за туширање, главата за туширање или куката. Оставете ја водата лесно да се исцеди и да го намали чудниот мирис. 【Лесен за употреба】 Дизајнот што може да се преклопи е лесен за носење, може да се склопи и да се чува во вашиот шкафче, багаж, ранец, торба за теретани. Get 2 интересни ознаки за багаж бесплатно кога ќе го купите. Можете да го прилагодите сопственото ексклузивно лого на неа и да го закачите на клучот на куката на вашата торба за туширање или други предмети што сакате да ги закачите. 【Мулти-намена】 Оваа преносна чанта за организатор на бања за туширање е издржлива и стилска. Совршено за студентскиот дом, салата, училиште, базен, плажа, кампување, патување на отворено и дома или користете го како торби за пелена, мрежа за играчки за бања и организатори на складирање. Идеални подароци за семејство, пријатели, деца, студенти од колеџ, мажи и жени. 【Голем капацитет】 9,45 x 8,67 x 9,84 инчи, дополнителна големина и алатка. Кошурата за туширање има предел за складирање во длабочина од 9,84 инчи со 7 пространи надворешни џебови, кои можат да ги чуваат сите работи за студентски домови и додатоци за туш за бања, како што се шампон, балсам, сапун, брич, четка за заби, чешел, итн. 【Висок квалитет】 Оваа разноврсна мрежа Торбата за туширање е изработена од висококвалитетни материјали, добра технологија за зајакнување на цвест, силна, тешка и издржлива.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Диспензерот За Сапун Диспензерот За Шишиња Со Конусни Диспензери За Сапун Керамички Диспензери За Лосиони Елегантен Диспензер За Сапун за

DEN 416.00

Елегантен Диспензер за Сапун За Бања : стилски диспензер за рачен сапун со прекрасен изглед, функционал�

Зероодеко паста за заби за заби, држач за заби, држач за заби, држач за држач за држач за држачи за држачи за заби, пурпурна loversубовници десктоп

DEN 2.67

Складирање на паста за заби : Разновидно складирање : Стоматолошки центар комбинира складирање до четир

LXDZXY Бар Шини, Бања Грабне Бар, Ѕид Монтирани Директно Коса Пешкир Решетката, Цврст Нерѓосувачки Челик Туш Безбедност Рачка за када, Тоалет,

DEN 3.33

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

Луксузен Држач За Десктоп Тоалет Држач За Фен За Коса Држач За Фен За Фен Монтиран На Ѕид Решетка За Слободен Удар Алатки За Стилизирање На

DEN 194.88

Држач За Фен За Коса Држач За Фен За Коса Монтиран На Ѕид Држач За Тример За Коса За Коса За салон, бања Ме

Килими ЗА Бања КОГОВЕЈ-Душеци За Бања За Бања, Задебелени Кадифени Килими За Капење Шенил, Супер Абсорбента, Машина За Перење, Долготрајна,

DEN 2.00

✉ 〖Килими За бања шенил〗 килимите за Бања се изработени од ткаенина од шенил, така што површината надо�

17 Мл Голем Контра Сапун Диспензерот, Вертикална Лента Бранеа Никел Нерѓосувачки Челик Рака Сапун Диспензерот за бања &засилувач; Кујна,

DEN 207.84

?ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ нашиот диспензер за сапун на работната површина има голем капацитет од 17oz (500ml), кој мож

ИЛЈАЏИ Домаќинство Дневна Соба Десктоп Салфетка Хартиена Кутија Мултифункционална Хартиена Крпа Кутија За Чување Маска За Фиоки За Хартија

DEN 1.33

Обрнете повеќе внимание на материјалите и деталите за да ви дадете поудобно тело Едноставен дизајн, фле

Адовје 16 х24 Мат За Бања Живописен Чај Сина И Златно Жолта Птици Од Апстрактен Пријатен Декор За Бања Килим за Бања со Нелизгачка Подлога

DEN 1.00

Големина : 24 х 16 инчи / 60 х 40 см Материјал : површина на ткаенина од фланелет, многу абсорбента И БРЗО се С�

Оперитакс 1пц Кутија Кутија За Складирање Ткиво Автомобил Држач За Хартиена Крпа Канцелариска Маса Декор Кутија За Ткиво За Десктоп Држач

DEN 1.33

Пластика Правоаголен Држач за Салфетки : производот може да им се даде како добар подарок на вашите приј

Капакот На Кутијата За Ткиво МЛИЗГИ, Правоаголни Кутии За Ткива Од Кожа Од Стп, Водоотпорни И Отпорни На Влага, Држач За Кутии За Ткиво за Суета

DEN 319.84

КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : висококвалитетна стп кожа,едноставна мода,силна и издржлива без деформација, з�

Полка за бања црна полици од не'рѓосувачки челик единечни полици за бања, решетка за складирање на туш, монтиран агол корпа за шампон

DEN 560.00

Материјал : Sне'рѓосувачки челик Материјал за полица : не'рѓосувачки челик Инсталирајте стил : Тип на вме�

Aexit 255mm x Домашен хардвер 200мм 304 не'рѓосувачки челик полиран хромирана завршница за бања за туширање, модел на корнер за корпи: 76AS637QO320

DEN 0.67

За инсталација на агол; Големина : 10инчен должина x 8инчен ширина Добар корнер корпа за туширање со модер�

Тоалет четки &засилувач; Носителот Компактен Самостоен Длабоко Чистење Тоалет Четка И Керамички База, Decorономски Хром Декоративни

DEN 2.00

Лесно се чисти и отстранува дамките на блиската површина на столицата со мали гребнатини; со помала вер�

Алаза 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот Природата Водопад Паун Бања Организатор Канистри За Памучни Топчиња/Брисеви/Влошки/Конец, Пластични

DEN 1.33

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Бања Двоен Пешкир Шини Бања Држач За Крпи Бар Самолепливи Или Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик Крпа Решетката Закачалка Со Куки Двојна

DEN 583.52

Решетката за крпи За бања е изработена Од нерѓосувачки челик S304 со полиран финиш Заштитете ги лавиците �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.