• Новак
Читател на безжичен баркод, 3 во 1 USB жичен рачен автоматски читач на баркодови за продавница, супермаркет, магацин

Читател на безжичен баркод, 3 во 1 USB жичен рачен автоматски читач на баркодови за продавница, супермаркет, магацин

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Моќна функција за декодирање : QR скенерот може да ги прочита повеќето типови на, како што се PDF417, UPC, EAN, Code39, 93, Code32, Code32, Code128, ISBN, итн На екранот, правејќи штета на скенирање, погрешно поставени и рефлектирани бар -кодови. Ултра - резервна копија : Скенерот има вградена батерија од батерија од 2200m Ah, која може да издржи 20 дена или да продолжи да работи 18 часа, што може во голема мерка да го продолжи работното време и да ја подобри вашата работна ефикасност. Растојание на пренос : Растојанието на преносот на скенерот е дури 50 метри, а безжичниот пренос е до 100 метри. Не се потребни повеќе кабли за податоци, лесно е да се поврзете со лаптопите, компјутер и други врски. 3 -во -1 Дизајн на врска : Скенер за баркодови поддржува безжични и USB -врски преку 2. Безжичниот скенер за баркод со скенер за безжичен баркод исто така обезбедува офлајн режим. Можете да ги чувате податоците за баркод и да поставите во серии. Моќна функција за декодирање : QR скенерот може да ги прочита повеќето типови на, како што се PDF417, UPC, EAN, Code39, 93, Code32, Code32, Code128, ISBN, итн. На екранот, правејќи штета на скенирање, погрешно поставени и рефлектирани бар -кодови. Ултра - резервна копија : Скенерот има вградена батерија од батерија од 2200m Ah, која може да издржи 20 дена или да продолжи да работи 18 часа, што може во голема мерка да го продолжи работното време и да ја подобри вашата работна ефикасност. Растојание на пренос : Растојанието на преносот на скенерот е дури 50 метри, а безжичниот пренос е до 100 метри. Не се потребни повеќе кабли за податоци, лесно е да се поврзете со лаптопите, компјутер и други врски. 3 -во -1 Дизајн на врска : Скенер за баркодови поддржува безжични и USB -врски преку 2. Безжичниот скенер за баркод со скенер за безжичен баркод исто така обезбедува офлајн режим.

Главните карактеристики

Item Type:
Wireless Barcode Scanner
Material:
ABS, TPU
Scan Width:
Approx. 30cm / 11.8in
Decoding:
ARM32bit CORTEX
Storage:
1751 barcode(character/barcode≤500)
Operating Current:
3.5V 40ma
Power Supply:
Li ion battery 2200mAh (built in)
Battery Type:
18650
Transmission Mode:
, 2.4G, wired
Transmission Distance:
≤ 50m 2.4G ≤ 100m
Resolution:
1 d≥4mil
Decoding Speed:
300 / second
Decoding Range(250LX):
13 ean13:
Approx. 40-260mm / 1.6-10.2in
4 code39:
Approx. 60-100mm / 2.4-3.9in
20 QR:
Approx. 40-350mm / 1.6-13.8in
10 PDF417:
Approx. 40-280mm / 1.6-11in
Prompt Method:
Buzzer Indicator Light
Trigger Method:
Push button, Auto continuous scan, Self-sensing
Light Source:
650NM visible diode
Scanning Depth of Field:
30-600MM (different barcode ranges)
LED Life:
100,000 hours
Key Life:
100,000 times
Drop Test:
1.8m
Operating Temperature:
-20℃ to 50℃
Storage Temperature:
-30℃- 60℃
Humidity:
5% - 95% non condensing
Decoding Capability:
UPC/EAN, COGE128, CODE39, 39FULL SACII, CODE32, CODA BAR, INDUSTIAL/INTEREAVED 2 OF 5 CODE93, MSI, COE11, ISBN, ISSN, CHINA POST, GS1 DATA BAR ETC
How to Use:
Aftertakingouttheproduct,operateaccordingtotheinstructions:
Package List:
1 x Wireless Barcode Scanner:
1 x 2.4G Receiver:
1 x Charging Cable:
1 x Instruction:

Избор на клиент

Gwgthz Држач За Хартиена Крпа Од Нерѓосувачки Челик, Држач За Златна Хартиена Крпа За Кујнска Бања, Држач За Хартиена Крпа Со Пондерирана Основа

DEN 1.33

Спектарот Диверзифицирани Дизајни создава иновативни решенија за складирање и организација Спектарот

Yanzhang Божиќни умирања Кенди трска метал умираат исечоци Божиќни втиснување матрица за правење картички DIY сноп книги за хартија занаети

DEN 1.67

Божиќните умираат е изработен од висококвалитетен јаглероден челик, издржлив, лесен и тенок, не е лесен

БИДЕЛЕКС Девојки гимнастички шорцеви Балетски танцки Мали девојчиња шорцеви кои се распрснуваат атлетска гимнастика Леотарди за деца девојки

DEN 2.67

100% полиестер Повлечете го затворањето Еластично затворање Нашите шорцеви за гимнастика главно се изра�

Лубеница Корги пошумени музички кутии гроздобер врежана срцева музичка кутија подарок за Божиќ роденден на годишнината од в Valentубените

DEN 1.33

дрво Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна музичка кутија за срце е изработена од дрво, цв

ДОДЕЛО Пластични закачалки за кабели за кабели 100 парчиња Поддршка за поддршка на цевки, прицврстувачи на цевки за вода, прицврстувачи

DEN 1.67

: Направено од премиум пластичен материјал што обезбедува отпорност на абразија и отпорност на 'рѓа Изд�

Накит Пак Кафеава Боја Ѓердан Обетка Сет Накит Подарок Кутија Луксузни Меки Допир Премија Стп Кожа Приврзок Држач За Чување Синџир Со Елегантен

DEN 127.84

ПРЕМИУМ богата кафеава надворешна боја дава ѓердан приврзок обетка во собата кутија убава и елегантен �

Кутија за Ручек отпорна на истекување, Изолирана Бенто Кутија За Мажи Жени Возрасни, Кофа За Ручек За Повеќекратна Употреба Со Јама За Авокадо

DEN 3.33

1 4х6, 3х6ин / 24х16х15, 5см; Материјал : 300д оксфордска ткаенина, бисерен памук, еколошка алуминиумска фолија; д�

За четка за шминка во форма на мачки во форма на шепа, рамна коси за глава мултифункционална фондација за коректор во прав за очи, мешање

DEN 1.67

За четката за шминка во форма на мачки во форма на шепа, рамна коси за глава мултифункционална фондација

Пинк мачка санитарна торба за складирање на салфетки, торба за менструален период за тинејџери, носител на подлога за медицински сестри, преносен

DEN 175.84

Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за менст�

Вселенска кошула жени секси чипка врвови кошула V врат печатена кратка ракав врвна кошула случајна елегантна Т краток ракав активен

DEN 1017.60

100% полиестер Направени во САД и увезени Само миење на рацете Материјал : Изработено е од мека полиестерс

Савиленд Мини У В Светлина За Нокти - Вшмукување Чаша Брава У В Ламба За Нокти За Лекување Впие-оф У В Гелови За Нокти Мулти-Агол Прилагодување

DEN 2.00

?●САВИЛЕНД МИНИ ЛАМБА за НОКТИ quiland mini U V светлина За гел ноктите да излечат различни Гелови За нокти U V, �

Моќни кожи Mightyskins Кожа компатибилна со iRobot Braava Jet M6 - Проверете | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка

DEN 0.67

Поставете го трендот : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mightyskins за вашиот i Robot Braava Jet M6! Не ви с�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.